Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimen szőrős lányok! Nektek...

Intimen szőrős lányok! Nektek hány centisek kb a szőrszálaitok? 19/L

Figyelt kérdés
Nekem szőrős, de néha leszoktam borotválni. Eddig 1x volt barátom, akkor folyamatosan borotváltam.De így nem. Nekem egy szőrszál olyan 5 cm hosszú. szerintetek ez már nagyon durva?
2013. júl. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem olyan sűrű meg nem olyan erős még, bár ha borotváltad amikor barátod volt akkor simán meg erősödhetett, akkor elég durva szerintem.

Én sem borotválom nagyon ritkán borotváltam amúgy.

Van barátom most jelenleg igaz nem borotválom csak a bikinivonalat, fazonszőrt szoktam hagyni de az is maximum 2-3 cm igaz leszoktam nyírni elektromos borotvával de akkor is 1 cm alatt van, az meg bőven jó mert annyira nem is erősödik, barátomat sem zavarja igazán.

Ilyen melegbe 2-3 hetente azért leborotválom mert úgy mégis jobb érzés, de nem jellemző mert véd a fertőzésektől és én eléggé érzékeny vagyok ott lent ilyen téren. 18/L

2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon izgató lehet, főleg olyan hosszúsággal :)
2013. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én elég hosszú szőrű vagyok,ráadásul egy ideig rendszeresen borotváltam,de most már nem. Nekem 9-10 centi hosszúságúak ott a szőrszálak.
2013. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem sajna nagyon sok és dús szőrzetem van lent, és csak a bikinivonalig szedem ilyenkor nyáron. Mondjuk nekem kicsit göndör, de ha kihúzom, akkor kb. 5cm. 16/L
2013. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!