Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vesz fel egy 14 éves...

Miért vesz fel egy 14 éves lány push up melltartót?

Figyelt kérdés
Az egyik lány az osztályba push up melltartót hord és ezért nagy neki... Mire jó neki ez amúgy sincs kicsi melle mert már láttam melltartó nélkül pólóba.

2013. júl. 24. 23:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Én két esetkén látom a dolgot.


1. Azért h felhívja magára a figyelmet egy fiú/vagy fiúk kedvéért.(ami azt jelenti h vagy buta vagy egy kis ribi)


2. Téved a testalkatával szemben.Azt hiszi h kicsi a melle.(sztem ez még a jobbik eset)

2013. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős! Szintén 14/l vok és majdnem az összes lány az osztályból push up melltartót hord! Na igen (Van két mű szőke csaj akik után csorog is a fiúk nyála de a hülyék nem értik meg h alatta nincs semmi! -.-" Hát ez van de mellesleg majd pár év múlva megbánják! :D
2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
53%
Hogy nagyobnak tünjön a melle,csak nyáron picit beizzad
2013. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
53%
mert nincs csöcse????:DDDDDDDDDD
2013. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
de van
2013. szept. 21. 07:54
 16/17 cheeta girl válasza:
Nálunk is szinte az összes lány melltartót hord, de minek?? Nincs is mit tartson. Az a pár is konkrétan kettőnek annyi sincs mint nekik vkinek meg nem engedik... nem csodálom -.-
2014. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is azt hordtam ennyi idősen,sőt a mai napig azt hordok..Nem akartamm felkelteni senkinek a figyelmét,nem voltam ribi és nem is vagyok,csak egyszerűen rosszul éreztem magam amiért olyan kicsi melleim voltak(vannak) nem tudom miért,gyűlölöm őket amiért ilyen kicsik.Hiába mondja a barátom,hogy őt nem érdekli mekkorák,felőle teljesen deszka is lehetnék akkor is szeretne..engem még így is zavar..nyáron konkrétan nem merek felvenni bikinit mert alig van mellem és valamiért nagyon rossz érzés..

Szóval szerintem nem kell egyből le r*bancozni azt aki ilyen melltartót hord..

2014. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!