Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Rubint Réka...

Szerintetek Rubint Réka videóival lehet szálkásodni?

Figyelt kérdés
4 napja kb.40 percet edzek naponta,teljes alakformálást szeretnék. Egy kis izmot szeretnék felszedni magamra. Szerintetek Rubint Réka videókkal ez lehetséges? Ha igen,akkor kb. mennyi idő után fog meglátszódni az eredmény? 16L
2013. júl. 18. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Rubint Réka tornát nem ajánlom,kivéve ha már alapból fitt vagy,amúgy én szoktam tornázni,de orvos közölte hogy azt inkább hanyagoljam.
2013. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idő alatt látszódik meg, hogy mennyi zsír van rajtad. Ha eddig nem tornáztál még olyan sokat akkor ne Rubint Rékával kezd mert úgy sem bírnád.
2013. júl. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zsír nincs rajtam. Nem fogyni szeretnék,hanem szálkásodni. 1 éve rendszeresen edzek,valamit,pl. volt,hogy futottam,vagy kondizni jártam.De abba hagytam,és most erre gondoltam,hogy segítene.
2013. júl. 18. 01:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A szálkásodás meg az izomtömeg-növelés nem ugyanaz! Ne hidd azt, hogy Rubint Réka a sok aerobiktól néz ki úgy, ahogy, ő rendszeresen jár edzőterembe, ahol nem kicsi súlyokkal dolgozik. Súly nélküli lábemelgetéssel, guggolással meg gyereksúlyzó dobálásával nem fogsz izmot felszedni, maximum akkor, ha nagyon lekvár vagy.
2013. júl. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem Rubint Réka videói nem értek semmit... Péntek Enikő videóinak nézz utána, van honlapja is, ott válaszol is neked, ha van kérdésed és segít edzéstervet is kialakítani.
2013. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen és nem. :) A szálkásítás alapfeltétele a diéta. Amellé majdnem hogy bármilyen mozgásfajta jó, mondjuk az aerobik kevésbé, de Rubint Rékának van sok olyan tornája is, ami kifejezetten izmosít/súlyokat használ. De valójában nem a mozgás a lényeg. Ha nem eszel elég fehérjét, csak fogyni fogsz izomból, ha túl sok zsírt és szénhidrátot eszel, akkor meg lehet hogy izmosodsz, de a zsír az életben nem megy le rólad. Úgyhogy a kulcsszó a diéta. :)
2013. aug. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!