Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fültágító bele tud nőni a fülbe?

Almostyourself kérdése:

Fültágító bele tud nőni a fülbe?

Figyelt kérdés
Múltkorit egy hétig nem mozgattam és nem nőtt bele viszont most a 6os gennyes és sebes és vérzik,ha nem mozgatom ügye nem fog bele nőni?

2013. júl. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:

hát..ismerősömnek elég nagy fülei voltak és nem mozgatta meg semmi és ki akarta cserélni a tágeszt de hozzá nőt és elszakadt :((

de a 6os az még nem hiszem h ez a kategória lenne de szerintem azért néha próbáld mozgatni

2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kisebb peremű tágítóknál előfordulhat.

kezeld rendesen és nem lesz gond vele, egy héten belül a gennyesség el fog tűnni megfelelő kezelés mellett.

2013. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Számomra érthetetlen hogy ha valakinek fültágítója van miért nem tisztítja legalább egy nap egyszer?? Ez lenne a minimum és akkor nem lennének ilyen gondok..
2013. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eddig nemvolt ilyen csak 3ról 6ra tágítottam és mikor eb akartam tenni nem ment be és újra kelett tágítani és eléggév érzett,és betettem nemvolt semmi gond de estére odanyultam és körülötte sebes volt és mikor megmozgattam kicsit vérzett.Tehát nem azért mert nem tisztítom.
2013. júl. 14. 22:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudnod kell, bárki bármit mond, nem tágíthatsz egyszerre 3mm-ert a füleden, csak ártasz vele. Ez részben türelemjáték , ahol ha nem tartod be a szabályokat, rohadtul rosszul járhatsz. Az én fülem most 38 mm-es, és még SOHA sem vérzett, vagy volt gennyes... Lehet ezt okosan jól is csinálni, csak kérdezni meg akarni kell... Szóval jótanács: szépen lassan, és egyszerre max 1 mm-ert, lehetőleg megfelelő (titánium,üveg vagy orvosi fém) ékszerrel.
2013. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!