Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a testalka...

Mit gondoltok erről a testalkatról (kép)?

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam, de nem vagyok elégedett azzal, amit a tükörben látok. Hány kilónak tippeltek (170cm vagyok)? Mit gondolnátok, ha a strandon látnátok ezt a testet (annyira átlagos, hogy beleolvad a tömegbe vagy inkább duci/molett)? Lányok és fiúk véleményére is kíváncsi vagyok!


[link]


[link]


2013. júl. 9. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosan jó alkat, az utcán nem lesnélek meg..
2013. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
igen átlagos , azért látszik hogy nincsenek kidolgozva az izmaid, de nagyon jó hogy ledobtál pár kilót. szerintem olyan 60-65 kg között lehetsz, és egy kicsit szálkásíts hogy jobban kirajzolódjon az alakod!
2013. júl. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jó alakod van,nem kell fogynod,amire szükséged van az a torna
2013. júl. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a fogyókúra kategóriában már válaszoltam a kérdésedre. amúgy nem vagy duci/molett tök jó alakod van.
2013. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis husimusi vagy! Meg ne próbálj fogyózni! Mit simogatnának a srácok rajtad? Szép vagy!
2013. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Grat! Szerintem jó!
2013. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem a kilóiddal van baj. Ez így jó. Szerintem viszont kevés rajtad az izom. A hasadra dolgozz még, hogy feszes legyen.

A lábad viszont nagyon tetszik.

2013. júl. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sportoltam a diéta mellett, de úgy látszik nem eleget, úgyhogy neki fogok állni tornázni. :)
2013. júl. 10. 06:17
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem eleg jo, a hasad lehetne kicsit feszesebb...ha a súlyod megmarad, de a husit átalakítod izommá tornázással, futással, akkor tökéletes lesz
2013. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
átlagos vagy szerintem,csak cseréld le ezt a borzasztó fürdőruhát,és vegyél valami csinit!
2013. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!