Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Miss Soltvadkert...

Mit tudtok a Miss Soltvadkert szépe versenyről? ( idén Miss Cserkeszőlő néven lesz)

Figyelt kérdés
mennyire megbízható, tisztességes stb

2013. jún. 25. 20:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Sajnos az egész kamu.. Biztos forrásból tudom, hogy egyik anyuka lefizette a szervezőt. Nem valami korrekt verseny, de hát ez már erről szól
2013. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Most hogy túl vagy rajta.. azon kívül hogy nem nyertél semmit, milyen volt? A 3. helyezett ott sem volt elődöntőn szóval már érdekes, bár tavaly nem nyert semmit. A 2.helyezett meg mit keresett ott még mindig azt sem értem .. de jövőre hátha már odaadják neki az 1. helyet hogy lekoppintsák, már vagy 3x-ra jelentkezik.(MELLesleg ráférne egy mellfelvarrás) Az 1. helyen szép csaj végzett, de tele volt ismerősökkel ott ő is..


Na elmondtam a véleményem. :) Az előző kommentelővel egytértek. Kíváncsi vagyok te melyik csaj lehettél.

2013. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
szűkszavúan annyit mondok hogy: csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha érdekel melyik voltam privátban megírom. Ha az is érdekel hogy milyen volt szintén privátban elmesélem.
2013. júl. 23. 09:58
 14/25 A kérdező kommentje:
csak elhagyhatnád most már ezt a támadó hangnemet, mert teljesen indokolatlan.
2013. júl. 23. 10:03
 15/25 anonim ***** válasza:
A tamadasom nem feled iranyult !
2013. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Milagros válasza:
Engem is erdekel h ki kicsoda itt! :D
2013. júl. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hat ez ilyen .. :))
2013. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Milagros válasza:
Ha velemenyetek van, miert nem vallaljatok fel magatokat, az mar nem megy mi? Szines, nyalis kislanyok! Habar lehet,van mar koztetek "felnott " is:D Ezek szerint biztos ti vtatok a legeslegszebbek, haindenki csunya volt meg bunda:)
2013. júl. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kinek nyaltunk? Elmondanad ? :) Kerdeztek valamit, es en meg valaszoltam. Ha ekkora szad van, ird le ide a neved , rendben ? :) Nem egybol tamadni kellene .. kislany :)
2013. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egyebkent az oldalon NEM kotelezo felvallalni a nevunket. Azert mert te arra kivancsi vagy, sajnos nem erdekel
2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!