Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tudtok a Miss Soltvadkert...

Mit tudtok a Miss Soltvadkert szépe versenyről? ( idén Miss Cserkeszőlő néven lesz)

Figyelt kérdés
mennyire megbízható, tisztességes stb

2013. jún. 25. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egy nagy sz*r . :) előre megvannak a bejutó lányok, arról nem is beszélve hogy minden évben kb ugyanazok jelentkeznek ( és hozzateszem be is válogatják őket, mivel már ismerik egymást. ) A zsűri akár az utcáról összeszedett hajléktalan is lehetne.. szóval ennyire színvonalas
2013. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ezt azért írtad mert te nem jutottál tovább?:)
2013. júl. 7. 14:57
 3/25 anonim ***** válasza:
Feltettel egy kerdest, nem ? A valaszt vartad.. en meg elmondtam a velemenyem. :)) Es nezd meg kik jutottak tovabb. Nagyon szepek :)
2013. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
De nyilvan te is koztuk voltal :D:D
2013. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köztük, de attól nem rám kell most fújni:D Én senkit nem ismertem onnan, meg nem is fizettem le senkit. Nyílván azért tettem fel ezt a kérdést verseny előtt. Nem megyek ellen a válaszodnak, csak a "saját nevemben" tudom azt mondani, hogy tisztességesen jutottam tovább. A döntésről meg nem én tehetek, egyébként én is láttam, hogy estek ki szép lányok, de szerintem jutottak is tovább szépek. Nem hiszem hogy az összes továbbjutó lányra azt mondhatnánk, hogy csúnya
2013. júl. 7. 18:41
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnank, de aki mar 3x indul el a versenyen es erdekes mindig bekerul ott mar van valami . De mindegy.. hat ez van :)
2013. júl. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Es egyebkent en nem fujok rad. Gondoltam hogyha feltetted ezt a kerdest, akkor senkit nem ismertel.
2013. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Érdekes, de volt olyan lány a mostani elődöntőn aki tavaly bejutott a döntőbe, most meg nem válogatták be.. Szerintem ne általánosíts, én jó dolgokat hallottam róla a tavalyi győztestől.
2013. júl. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Jaj de elvagy szallva most ettol az egesztol . Volt olyan lany. es ? Majd koppansz amikor nem nyersz semmit :D

En ezzel tovabb nem foglalkozom. Lepontozhatsz, tamadhatsz.. de a szinfalak mogott ott a hamissag. Butus

2013. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
az előzőt nem én írtam, hanem egy harmadik ember... én már nem tudok mit hozzáfűzni, értelek egyébként, az ilyeneket ezért sem szabad véresen komolyan venni, mert sosem tudhatod hogy mi van a háttérben. Én azért még bízom a dolog hitelességében. Nem pontoztalak sehogyan, megosztottad a véleményed és ennyi.
2013. júl. 9. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!