Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt? (képek)

Mondanátok véleményt? (képek)

Figyelt kérdés

Írjatok és privátban küldök 2képet,mindkettő régebbi,de szeretném ha ezek alapján mondanátok véleményt.

Ha lehet írjatok lakhelyet is.



2013. jún. 23. 22:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel.
2013. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
szép! nagyon szép!
2013. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
barna hajjal szép a másik nem áll jól
2013. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Túl sok a smink. A második képen vagy min. 35-nek tippelnélek emiatt.
2013. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A sminked borzasztó, minimálisabb és igényesebb sminkkel viszont, szerintem szép lehetnél.
2013. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
tudom hogy azon nem a legelőnyösebb a mink(azt a rúzst már rég nem használom),azt meg gondoltam hogy idősebbnek fogtok tippelni,a fekete haj sem volt a legelőnyösebb
2013. jún. 23. 23:56
 17/26 anonim ***** válasza:
szerintem nem nézel ki rosszul. az átlagostól egy kicsivel jobban nézel ki. olyan 10/7. remélem nem gond, hogy pontoztam, csak így könnyebb meghatározni. igen, a rúzs az tényleg nem volt a legjobb. meg a frufru se igazán áll jól szerintem. bár én alapból frufru ellenes vagyok. szóval miattam ne válj meg tőle, de kérdezz meg másokat, hogy szerintük, jól áll-e nekd a frufru
2013. jún. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Regal válasza:

Minek kell véleményt mondani olyan képről, ami már régen nem aktuális?

Elcsúfítottad magad a kiló vakolattal. Ezt a képet dobd ki, és akarj úgy kinézni, mint a korod. Sajnos, az ember felnőttként éli le az élete 70-80 évét, azt a pár évet, amit fiatalként élhetsz, használd ki! Mindjárt te is kikerülsz ebből a sávból!

2013. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

kiló vakolat?

szemceruza,szempillaspirál,rúzs

a vakolat az inkább az alapozó ami miatt az embernek nem is látszik a bőre azt meg nem használok,és nem akarok idősebnek tűnni,érdekelt hogy milyen lenne a fekete haj,nem jött be úgyhogy váltottam

2013. jún. 24. 12:40
 20/26 anonim ***** válasza:
átlag, borzalmas smink stb
2013. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!