Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tudni egy portfóliós...

Mit kell tudni egy portfóliós fotózásról? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,tippek,jó tanácsok,beszámolók stb..jöhetnek:)
2009. okt. 11. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ..ha egy modellcéghez mész fotózkodni,akkor ha jól tudom van sminkes,meg minden...

de ha csak egy profi fotóshoz,oda például vihetsz ruhát,átöltözhetsz,h. ne csak egy ruhába legyél lefényképezve...lehet választani,h. bent háttér előtt fényképezkedj,vagy kint a szabadban.persze afotók hihetetlen profik :) nem olcsó mulatság viszont

beállít,megmondja hogyan állj,nézz stb...és fényképez..majd kiretusál és küldi a képeket ;)

2009. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából már van időpontom meg minden,csak kiváncsi vagyok,hogy is zajlik:) Nem tudom,hova megyünk pontosan,mivel ajándék volt,de 2 sminket és 2 frizurát tartalmaz az ár, 200-300 kép,neten átküldik aznap,majd cd-n megkapom,amint kész.Már várom:) Remélem jók lesznek,mert általában egyik kép sem tetszik rólam,az arcomról:S
2009. okt. 11. 19:36
 3/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj,az olyan profi gépek nagyonjó képeket csinálnak,nem olyat,mint amilyet te csinálsz otthon a fényképezőgéppel :D engem is fotóztak ( csak sima arcra) és megvoltam ilyedve,h. milyen lesz,mert otthoniak nem tetszenek.De meglepődtem. hihetetlen előnyösen fog beállítani téged a fotós :) ez a munkája,a fények,minden segíteni fog. :) amúgy úristen 200-300 kép? :O hű..én is ellennék így :D hogyhogy annyi kép? jaa értem :D nyertél ilyen nyereményt? :S :)
2009. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok amúgy :D
2009. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!