Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél lakkos körmöt szeretnék,...

Gél lakkos körmöt szeretnék, mennyire bírja a mosogatást?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozom, ezáltal sokszor kell mosogatnom, mennyire tartós a gél lakkos köröm?:)

2013. jún. 11. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
állítólag annyira mintha műkörmöd lenne. én mondjuk a helyedben felvennék gumikesztyűt a mosogatáshoz, mert hosszútávon kicsinálja a vegyszer a bőrödet.
2013. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ azonban, erre nincs lehetőségem elég pörgős a munka és több mindent kell csinálnom gyorsan, ezért is kérdezem, hogy mennyit bír a gél lakk:)
2013. jún. 11. 19:55
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon jól bírja, akár 3-4 hétig tökéletes, ha szakszerűen van készítve.
2013. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a szakmebertől is függ, de attól is, hogy milyen márkát használ.

nekem eddig 3 féle volt.

az első Moyra gél-lakk, 2 hétig bírta, utána a széleknél felvált.

utána Diamond Nails, ezt tudtam, hogy jól fogja bírni, mert nem egy gagyi márka. 4 hét után is tökéletes volt, sak már eléggé le volt nőve. ennél amúgy a csaj is profi volt.

a harmadik egy Mirabel nevű lakk volt, hát nem is hallottam még erről, úgyhogy rosszat sejtettem. bejött.

itt a körmös nő is elég amatőr volt, bár elmondása szerint 18 éve körmözik. és saját szalonja van. na ez a förmedvény 1, azaz egy nap után egyben lejött a körmömről. ráadásul a nő a körömformámat is durván elcseszte. le kellett vágnom totálisan a körmöm. kb. 4 hét, mire visszanő. így nyáron ez nagyon gáz, ilyenkor lehet igazán szép színes, mintás, feltűnő manikűrt készíteni. (vagyis én ilyenkor bevállalósabb vagyok)

Kata Szalon Debrecen, nem ajánlom senkinek.

2013. jún. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!