Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg reménytelen eladni...

Tényleg reménytelen eladni egy swarovski kis táskát?

Figyelt kérdés
Junárban ajándékba vásároltam egy swarovski kis táskát. Gyönyörű szép, de az átadásra most májusban került volna sor, de végül nem került. Nekem nem megy semmimhez ezért megpróbáltam eladni, fent is van egy két oldalon, de senkinek sem kell. Anyukám azt mondta, teljesen reménytelen, tényleg az? De miért? 12800 forintért lett vásárolva, 50%-os kedvezménnyel, én 8000 forintért árulom. Hibátlan, dobozban van, minden csomagolás és cimke rajta van, eredetiségi igazolvány is van mellé, még másfél év garancia, mégsem kell senkinek. Nem akarok reklámozni, úgyhogy nem linkelem be, de kérdezem, hogy tényleg ennyire semmi esély arra, hogy valaki megvegye? A boltban is megvették kétszer ennyiért. Mégis mennyiért kéne árulnom?
2013. jún. 11. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Akinek kell, az meg fogja venni a boltban az eredetit.

Így "használtan" meg senki sem fog venni egy táskát ennyiért.


A helyedben eltenném, és odaadnám annak, akinek eredetileg vetted, "csakúgy-napra".

Így hogy hirdetted is, mondjuk már elég gáz, mert úgy fog lejönni, hogy csak azért adod neki, mert senkinek sem kell.


Bukott ügy.


Mondjuk nekem tök mindegy, swarovski vagy sem, nem lennék hajlandó ennyit kiadni egy giccses táskáért....

2013. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is láttad a táskát, egyáltalán nem giccses, légyszíves ne szóld le, legalább látatlanba ne. Nem azért nem tudtam odaadni, mert elmaradt az ünneplés, más okok miatt. Azért köszönöm a választ.
2013. jún. 11. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnezhetem a taskat? Lehet erdekelne.
2013. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!