Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a fogamzásgátl...

Mi a neve annak a fogamzásgátlónak amelyiktől nől a mell? és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

#mellövesztő
2013. jún. 1. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sokba, és ok nélkül ne szedj ilyesmit. Amúgy 3 havi adag olyan 6-10ezer forint között mozog.

Amúgy pedig nincs garancia, hogy a te szervezeted egyáltalán reagál-e így bármelyikre, vagy sem. Nekem pl abszolút semmit nem változtatott a méretemen, amikor szedtem.

Egy barátnőmnek pedig nőtt egy számot ugyan, de feszült és fájt neki emiatt, és amint abbahagyta a szedést, visszaállt normál méretre.

Ja és előre az orvos sem tudja megmondani, hogy fog-e rád így hatni a gyógyszer, vagy sem. Ha tudnák, el lehetne kerülni a többi mellékhatással együtt.

2013. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugye tudod,hogy a fogamzásgátlóknak nem csak ez az egy mellékhatása van? Ez sem jelentkezik mindenkinél, sőt a többségnél semmi. Nálad meg lehet bejön, csak közben az összes többi testrészedre is hízol.

Amúgy keress fel egy nőgyógyászt,majd ő eligazít.

2013. jún. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ugye azt is tudod, hogy a fogamzásgátlót nem azért szedik, hogy megnőljön a mell?! Teljesen másra van "kitalálva".


Én is szedek fogamzásgátlót és egyáltalán nem nőtt semmit a mellem tőle. Az is lehet, hogy ha szednél nem a melled nőne hanem a hasad meg a segged. Annak mennyire örülnél?

2013. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A fogamzásátló hatása mindenkinél más és más és rengeteg mellékhatása van. Lehet neked nőni fog a melled tőle, de nem csak az, hanem mindened, volt olyan ismerősöm, aki 30! kg-ot hízott a bogyótól. Van akinek a libidója csökken, van akinél nincs semmi.

Én 5 éve szedek bogyót fogamzásgátlás céljából, nekem rendbe tette a bőröm és nőies formákat adott (csak 4-5kgot híztam).

2013. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem mellnövesztő szer, van akinek nő tőle, meg van aki 15 kilót hízik seggre tőle... mindenkire más hatása lehet.
2013. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgysem fogsz tudni mást szedni/venni, mint amit az orvos felír, mert nem adnak vény nélkül fogamazásgátlót. Egyébként egyik sem tipikusan mellnövesztő,a legtöbb mindegyik másképp hat az emberekre. Nekem pl. egy olyantól lett drasztikus súlynövekedésem és mellnagyobbodásom egyszerre, amelyik a legtöbb embernél semmilyen mellékhatással nem jár. Mert mindenkinek más a szervezete, és máshogy hatnak rá a gyógyszerek. Ja, és mellnövekedés ritkán jár súlynövekedés nélkül, azt se felejtsd el...
2013. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a kissé fura válaszokat,én csak halotam erről h erre IS jó, azé nem vagyok hülye tudom h ez valójában mire való!
2013. jún. 1. 22:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocs, ha fura (és hülye) kérdést teszel fel, fura válaszokat is fogsz kapni. Meg őszintén, józan paraszti ésszel eszedbe sem jutna csak azért szedni egy bizonyos foggátlót, mert attól megnő a melled (ha meg azzal takaróznál, hogy jaj, nem azért kérdezted, akkor miért volt olyan fontos a márka és az ár)? Arról nem is beszélve, hogy egy értelmesebb ember tisztában van a gyógyszeres dolgokkal, pl. hogy van olyan, hogy MELLÉKHATÁS, ami azt jelenti, bizonyos embereknél jelentkezHET. Én azért ilyesmit már 10-03 éves koromban is tudtam, ne haragudj.
2013. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ide figyelj te mindent tudó öregK, ha ennyire okosnak érzedmagad akkor mitkeresel ezen az oldalon,mert ez egy KÉRDEZŐ OLDAL és ha ENNYIRE okosvagy akkor neked nincs szükséged rá. vagy mi lelte a kis mindent tudót tán kolbász hiányod van?
2013. jún. 2. 13:30
 10/12 A kérdező kommentje:
tudok javasolni frontint vagy rivotrilt,és tuti h a korodnak a felét írtad, csak úgy szólok h ezt a civakodást te kezdted, én szépen kérdeztem valamit, te pedig fellázadva és lenézően válaszoltál,ha nem teccik egy kérdés akkor ne válaszolj !!!
2013. jún. 2. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!