21/30 anonim válasza:
igen, Te vagy a visszataszító jelenség. igen, pont én mondom. lehet pislogni. ;)
22/30 anonim válasza:
kérdező, kb. én voltam az egyetlen, aki nem azzal kezdte, hogy ronda vagy. különben meg az utolsó kommenteimet nem neked címeztem, tanulj meg szöveget értelmezni.
23/30 anonim válasza:
Én nem pislogok hanem nevetek hogy ennyire szánalmas és rossz emberismerő vagy :D Egy komment alapján egyből elítélsz,nagyon felszínes nő lehetsz :)
24/30 anonim válasza:
hadd kérdezzek én is: miért kérdezel, ha nem tudod elviselni a válaszokat.
egyébként 2-es normálisan válaszolt, leírta, mit kéne változtani. de ha szerinted így jó vagy, ahogy, akkor nem pontoztasd magadat.
másrészt meg ne káromkodj, mert ettől unszimpatikus is leszel
25/30 anonim válasza:
25-ös vagyok. én voltam az 1-es is. akkor 5-öt adtam, mert nem akartam a lelkedbe gázolni, de igazából 4-est akartam. most, hogy itt már káromkodsz is, levonok: 10/3
volt szerencsém
26/30 A kérdező kommentje:
Minek néztek, kislánynak?
2013. máj. 22. 13:22
27/30 anonim válasza:
24-es, te talán nem ítéltél el engem? ennyit a felszínességről, pici önismeret nem ártana.
28/30 anonim válasza:
úgy viselkedsz, kérdező, mint egy sértett óvodás
30/30 anonim válasza:
NEM VAGY HELYES!!!
értsd meg, és amúgy meg mit képzelsz magadról?
2.-es bírom a humorod :)))
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!