Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk? Nálatok mennyire kizáró...

Fiúk? Nálatok mennyire kizáró ok, ha egy lánynak elég széles a csípője?

Figyelt kérdés

Alapjáraton véve,nem vagyok kövér,csinosan öltözködő igényes lány vagyok,hosszú szőkésbarna hajjal(van bele vágva egy kis menet is),zöld szemmel(középénél picit barna,a pupillától távolabb kékes),kb 170 cm magassággal,csinos lábakkal(elég sokan mondták),szép nem pattanásos arccal,csak ez a kis "szépséghiba zavar nagyon....

és sajna alapból ilyen a csípőm,nem csak mondjuk azért,mert nem mozognék és felmegy pár plusz kiló....:S



2013. máj. 19. 02:49
 1/9 A kérdező kommentje:

*fiúk!

bocsánat,elgépeltem

2013. máj. 19. 02:50
 2/9 anonim válasza:
Semennyire nem kizáró ok.
2013. máj. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok.
2013. máj. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond.
2013. máj. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a fiúk tudtommal buknak a széles csípőre..
2013. máj. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arányaiban nem mindegy, mennyire széles. Ha megméred, hány cm a csípődnél (a csontnál. ahol a legszélesebb) körben? És mennyi a fenekednél? Ez már sokkal többet mondana a helyzetről.
2013. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képből jobban meg lehetne mondani,mert ha nagyon aránytalan az nem szép.
2013. máj. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen azaz elég széles? Mert a legtöbb lány szélesnek gondolja a csípőjét, pedig egyáltalán nem is széles... nyilván nem a fiús csípőt szeretjük a csajokon.
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
képet nem szeretnék feltölteni de megmértem és a csípőm legszélesebb részénél 85 cm(a derekam legkeskenyebb részénél 67,5 cm,ha ez segít vmit)
2013. jún. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!