Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok,159cm es...

14 eves lany vagyok,159cm es 41kg. Ez nagyon keves, vagy arányos?

Figyelt kérdés
Halalosan unom, a "csontokkal csak a kutya jatszik, az a jo ha van mit fogni"szovegeket! Szerintetek van eselyem a pasiknal: hosszu, suru szoke haj, kek szem, nem szoktam magam sminkelni, csak neha egy kis szempillaspiral, csinosan oltozkodom, de nem plazacicasan, es foleg nem ribancosan, barmirol szivesen beszelgetek, kedves vagyok, nagyon szeretek nevetni, es szinte mindig mosolygok. A mellmeret mennyire szamit? (75/A)
2013. máj. 12. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
A csontokkal csak a kutya jatszik, az a jo ha van mit fogni szöveget csak azok a lányok nyomják akik nem tudnak lefogyni, pedig szeretnének :). A mellnek meg inkább az formája számít, mint a mérete, egy nagy de lógós sokkal csúnyább mint egy szép pici.
2013. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

159/41... kicsit kevés, de csak 14 vagy. Még elmegy. Ha felnőtt lennél, ez már kórosan soványnak számítana.


És: "csontokkal csak a kutya jatszik, az a jo ha van mit fogni" - az első fele valóban gáz, de a második IGAZ.


Valóban az a jó, ha van mit fogni. NEM hájat, hanem mellet és feneket. Ha nincs vagy kicsi a cici, semmi baj, de legyen szép formás a fenék. NE lapos, csontos, hanem szép izmos, formás.


"Szerintetek van eselyem a pasiknal"


Nincs, de ne is akarj 14 évesen "pasikkal" kezdeni. Hogy a korodbelieknél van-e... nem tudom.

Amikor én voltam annyi, nem szerettük a nagyon-nagyon-nagyon vékony lányokat. A nőies idomú osztálytársainkért voltunk oda. Akkoriban még nem volt fontos a belső érték.

2013. nov. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A magasságod oké,a súlyod kevés.A mosoly tetszik.:))
2014. ápr. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem is rád férne 4-6 kiló.
2014. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!