Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 eves lany vagyok,159cm es...

14 eves lany vagyok,159cm es 41kg. Ez nagyon keves, vagy arányos?

Figyelt kérdés
Halalosan unom, a "csontokkal csak a kutya jatszik, az a jo ha van mit fogni"szovegeket! Szerintetek van eselyem a pasiknal: hosszu, suru szoke haj, kek szem, nem szoktam magam sminkelni, csak neha egy kis szempillaspiral, csinosan oltozkodom, de nem plazacicasan, es foleg nem ribancosan, barmirol szivesen beszelgetek, kedves vagyok, nagyon szeretek nevetni, es szinte mindig mosolygok. A mellmeret mennyire szamit? (75/A)
2013. máj. 12. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Mindenkinek más a szép.
2013. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
arányos
2013. máj. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Mellméret... kicsit se hidd el.

Mire van a mell? Arra,hogy ha gyereked lesz,szoptatni tudd.Az,hogy a férfiak is szeretik,az bónusz.

Ha egy fíúnak tényleg tettszel,akkor kicsit se fogja érdekelni,hogy mekkora a melled... pont úgy fog szeretni,ahogy vagy.Ez a vékonyságodra is ugan úgy vonatkozik.Valaki vékony alkat,valaki nem.Kész.

2013. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
7-8 kiló tényleg Rád férne.
2013. máj. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Előző vagyok. A mellméret egyáltalán nem számít!
2013. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
4-5 kilót talán még elbírnál, de nem létfontosságú. :)
2013. máj. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Hát kicsit kevés a tömeged. :)

De figyelj... sok fiú van, akik alacsonyabbak a többinél, nyuzgábbak, és nekik szerintem tutira bejönnél. :)

Meg azért gondolom sok srácnak tetszenek a kicsi, cuki lányok. :D El tudom képzelni, hogy egy magas, izmos srác egy kis aranyos csajjal jár. :3

Olyan vagy, mint egy ázsiai lány. Haha :D


Én 170 cm vagyok és 57 kg, tehát elég nagy vagyok. :D

És hát azért ennek is megvan a hátránya... Hiába szeretek magas lenni, azért néha nehéz nőiesen éreznem magamat. Meg engem azért nem tudna minden srác felkapni szerintem. :'D


Minden magasságnak megvannak a hátrányi és az előnyei.

Ahogy minden tulajdonságnak.


A többi jellemződ rendben van, bár kicsit idegesítő, hogy nagyon dicséred magad, és mindent beleadsz. Csak 14 évesek vagyunk... :D 1 hónap múlva én 15 leszek, de nem igazán érdekel, hogy bejövök-e a srácoknak.

Most lehet, hogy én vagyok a hülye, de inkább csinálom, amit szeretek, és haverokkal vagyok. Nem is akarnék barátot igazából... :D


Na mindegy, ha neked ez fontos... :)

Amúgy a mellméret nem számít. Persze szeretik a srácok a nagy melleket, de kevés olyat ismerek, akik csak az olyan lányokat veszik észre... Sok srác próbálkozott már be nálam, pedig nekem is kicsi melleim vannak.

15/l

2013. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
arányos. én is unom. van esélyed. nem számít, inkább csak a formája:D
2013. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az tény, hogy néhány kilót felszedhetnél! Tömegnövelő étrend + sport, egy kis alakformálás... és tökéletes leszel! :)

Bár nekem tetszenek a nagyon vékony lányok, szal nem tudom :DD

A mellméret nem számít...


Nekem szimpatikusnak tűnsz a leírásból... Egy képet megnéznék rólad! :$

2013. szept. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diesel221 válasza:
Küldj magadról képet
2013. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!