Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik kép jobb...

Szerintetek melyik kép jobb rólam? Véleményt is kérek, ha lehet, hogy mi jó és mi nem.

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és nem tudom, hogy melyik kép lenne rólam előnyösebb.


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2013. máj. 7. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Tükrös önfotók? Nem hiszem el hogy nincs senki a közelben hogy megkérd ugyan csináljon már rólad képeket... ez így mind gáz.
2013. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2, 3.
2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A félmosoly kissé erőltetett, de egyébként helyes vagy. (előző vagyok)
2013. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
A f*szért kell ferdén berakni azokat a k*baszott képeket,fogja a halál kitekerni a nyakát
2013. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3. és nagyon helyes vagy.DE! tényleg kérj meg valakit,hogy csináljon rólad képet:)
2013. máj. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

3, és 2.es jó.


a kettes olyan, mintha szerényen magad elé néznél. a 3as nál pedig a fél arcod világitja meg a fény, ezért előnyös.

2013. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kettes
2013. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az 1.-en félrenézel, ez kicsit komolytalan. A 2. jó lenne, ha a kamerába néznél. A 3. nekem túl sötétnek tűnik, így kicsit sejtelmes a kép, a 4. is jó lenne, ha nem vágnál grimaszokat.
2013. máj. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
majd ha nem tükörbe pózolsz,akkor talán lesz rólad előnyös kép.
2013. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1. Ez a képed nem igazán tetszik nekem. Fura rajta a fejed és a mosolygásod is. Mintha kicsit gonosz lennél azon meg olyan szomorkás. Sztem ez semmiképpen sem előnyös.


2. Nem rossz. Mivel lefelé nézel nekem emiatt nem annyira jó.


3. Ez egész jó. Viszont sztem a megvilágítás nem a legjobb. Úgyhogy..


A 4.-en vagy a leghelyesebb. Úgyhogy nekem ez tetszik a legjobban és a megvilágítás is jó. De kicsit természetesebben kéne mosolyognod.


Nem tudom mire kellenek majd a fotók. De én a helyedben csinálnék egy úja/újakat, amit én nem készítek hanem valaki (mert így tükörben...) és jobb/kreatívabb helyen ahol szép a háttér. Valamint természetesebb mosoly jobban állna, vagy ha nem is mosoly de akkor valamilyen más arc ami szintén te vagy és nem csak egy megjátszott, erőltetett valaki. :)

17/L

2013. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!