Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek modell 170 cm és 63...

Brigivagyok kérdése:

Lehetek modell 170 cm és 63 kg-al?

Figyelt kérdés

tudom, soknak tűnik ez a 63 kg, de csak azért mert a koromhoz képest nagyok a melleim (15 vagyok.) göndör a hajam, kedves a tekintetem és széles a csípőm :(, van megjelenésem, úgy nézek ki mint egy hippi.

légyszi normális válaszokat :)



2013. máj. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen modell, van sokféle...de a szépség alap a modellkedéshez, minden modell szép, kell tehetség is.
2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha az ilyen kifutómodellekre gondolsz az nyilván nem lehetsz, mert nem férnél bele a ruhákba, meg alacsony is vagy ahhoz.

De fotómodell bárki lehet, de azért fontos hogy feszes, sportos tested legyen, ne egy hájas "lusta" test. Meg karakteres arc, ami jól sminkelhető.

2013. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én régebben voltam kifutón modell és akkor 172/52 voltam és én voltam a lányok között a legducibb, legalacsonyabb és rosszul is éreztem magam köztük.


Most 61 kg vagyok, de már 40 éves. A 63 kg a Te korodban nagyon sok, már bocs.

2013. máj. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is modell szeretnék lenni, de a tiednél egy kicsit kedvezőbbek a méreteim...! ) 171cm, 51kg 14L!! :D
2013. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
minden második lány modell szeretne lenni... mindegy, csak dolgozni ne kelljen :)
2013. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!