Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » érettségire milyen színű...

érettségire milyen színű körömmel illik menni?

Figyelt kérdés
nem akarok semmi rikítósat, vagy erős színt de mindenképpen kiszeretném kenni. ajánlanátok valamit? pirosat ne szerintem az nem oda való :)
2013. máj. 4. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én a barack és a mályva között gondolkodom,azok szerintem illenének oda

amúgy kékre,vörösre vagy feketére szoktam festeni úgyhogy én is gondban vagyok

2013. máj. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Francia körömmel, vagy nude árnyalattal mennék, esetleg halvány rózsaszínnel. Nagyon szeretem a színes körmöket, most is metálos rézvörössel vannak kifestve a körmeim, de szerintem érettségire szolid árnyalatot válassz.
2013. máj. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretem az olyan színeket, kéket és a menta a kedvencem de hát nem érettségire :) most ezen gondolkozok : [link] szerintetek jó?
2013. máj. 4. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó lesz, szép :)
2013. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, akkor ez lesz :)
2013. máj. 4. 22:16
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lesz amit linkeltél. Ezen kívül még a gyöngyház fehér, bézs, vagy a színtelen körömlakk jó még, na meg a francia manikűr :)
2013. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!