Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A push up melltartok jol...

A push up melltartok jol gondolom mivel felnyomjak a melleket jobban akadalyozzak azt hogy meglogjanak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 20:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de az az orvos jobb, ha visszaadja a diplomáját - AZT semmi sem indokolja, hogy bárki is melltartóban aludjon, a mell lógására nem hat, csak rosszul alszik töle az illetö.


Mellesleg a 75 cm mell alatti méret, 98 mellböség NEM nagy, ez 75 B/C méret, ami átlagos vagy annál inkább kisebb.

(Nekem 75 és 96 a két méret -75/B melltartó -, mindenkinek az a véleménye, hogy elég kis melleim vannak.)

2013. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon nagy és 75 E kosaras a mellem és nagyon húz. Ézt nem is értem neked 96tal hogy lehet kicsi. 75 b az olyan 90 cm.
2013. máj. 4. 21:51
 13/15 A kérdező kommentje:
2013. máj. 4. 21:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a push up melltartót csalásnak tartom. Az a jó melltartó, ami picit emel, de szinte nem is érzel viselés alatt (nem ráncigálód, mert túl laza, nagy, nem vág be a húsodba, mert kicsi. El lehet cseszni a méretet, ha nem boldogulsz, kérd ki a hozzáértő eladó (itt nem a hangosan rágógumit rágcsáló, bamba tekintetű, morcos eladócsajokra gondolok) tanácsát. Ha viszont nagy a mellméreted, tényleg nem értem, mi szükséges push up melltartóra? Szerintem hosszú távon torzítja a mellet (ez az én heppem: még plusz anyag van benne, a cici nem a mértani középen áll, hanem egész nap alápolcolva, fúj).
2013. jún. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én felváltva hordom, ha kimegyek utcára, akkor heti néhány napon pár órát van rajtam, aztán itthon pedig sosincs. Sportolásnál meg sportmelltartó. És az enyém nagyon minimálisan lóg csak pedig D-s.
2014. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!