Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elálló füllel mit tudok csinálni?

Elálló füllel mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Elég nagy és elálló fülem van, hiába próbálom hajammal eltakarni, így is nagyrésze kilátszik, és ez eléggé zavar... Plasztikára még csak nem is merek gondoloni, de valószínű más módszer nincs . :S 17/F

2013. máj. 2. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit! Nekem is szet all mar megszoktam :( csak anplasztika vagy ilyen gumis hajpanttal letakarod :(
2013. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elfogadod és megszokod, sajnos csak ez van. Nekem is folyton kilóg a hajamból ha nem jól fésülöm, de hát ez van, hozzám tartozik, már megszoktam.
2013. máj. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elfogadod magad.
2013. máj. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hordhatsz baseball sapkát
2013. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én lányként mondom, hogy szerintem valaki aranyos is lehet elálló füllel:)
2013. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Törd el a porcot és ragaszd oda a fejedhez a füled szorosan, hogy ott forrjon össze.
2013. máj. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez utóbbi elég butaság!


Én ugyanúgy voltam, mint te. Meg kellett várnom, amíg felnőttként összeraktam annyi pénzt, hogy meg tudtam műttetni. Más jó megoldás nincs. Egyébként nagyon szuperül meg tudják csinálni, és örökre vége a sok szenvedésnek.

2013. máj. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 - hordok sapkát, épp ezért de szinte semmit sem segít, sőt szinte sapka nélkül jobb :S ...
2013. máj. 3. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, neked legalább mind a 2 füled elálló, nekem csak az egyik, úgyhogy elég gáz, nagyon melegben se köthetem fel a haja (bár én lány vagyok)
2013. máj. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!