Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy is kell ezt csinálni?

Hogy is kell ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Ma volt az első szörtelenítő vásárlásom. Persze a legjobb barátnőmmel mentem el,de izgultam és nem néztem meg,hogy mit ír a dobozon,azt hittem hideggyanta csíkokat veszek de ehelyett szörtelenítő krémet(Veet-et) vettem.Nem tudom,hogy kell használni mert a dobozon csak franciául és olaszul ír(romániai vagyok...). Tehát nem értem mit kell csinálni. Kérlek segítsetek. Mivel kell felkenni? Mennyi ideig kell otthagyni? Avval a plasztikkal kell lehúzni uge?És akkor kitépi mindenestől a szőröket? Honaljon is lehet hasznáni? Igazából azért vettem,hogy ott használjam... Köszönöm előre is a válaszoat! :)

#szőrtelenítés #Veet #krémszörtelenítő
2013. ápr. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szépen rákened a lábadra kézzel, vagy a hozzá járó műanyag kis lapáttal vagy mivel. Én félórát rajtahagytam (bár Balea márkából), és szépen a plasztik végével lehúzod utána. Nem tépi ki a szőrtüszőket, de sokkal több ideig marad szép a lábad, mint pl ha borotválnád. De hónaljon nem kéne, mert a Veet tudtommal lábra van. :S
2013. ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szőrtelenítő krém nem tépi ki a szőrt csak leszedi azt ami a bőr felett van. Ugyanúgy ahogy a borotva is teszi. Épp ezért nincs is sok értelme... a borotva olcsóbb és kevésbé károsítja a környezetet.
2013. máj. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Ha Veet-et vettél, az nagyon jó, szerintem a legjobb márka :) 10-12 percig hagyd csak rajta, utána pedig a spatulával leszeded :) Hónaljon is lehet használni igen.

De nem tépi ki mindenestől a szőröket, csak a bőröd felületéről eltávolítja. Kábé 1 hét után már kezd látszódni az apró borosta ismételten, szval ez nem a legtartósabb megoldás, de ha siet az ember, akkor jó ez is :)

Remélem tudtam neked segíteni :)

2013. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,köszönöm! :)
2013. máj. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!