Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválást szeretnék lapockára...

Tetoválást szeretnék lapockára mennyire fájna? (képek s többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom sokan feltették ezt a kérdést de én is megkérdezem mert nem láttam értelmes választ.Ha lapockán nagyon fáj ilyesmit hova tudnátok ajánlani.16 éves lány vagyok lehet még növök lapockán eltorzulna? (meg van a szülői beleegyezés és biztos vagyok a dolgomban)



Ehhez hasonló tetoválást szeretnék csak jóval kisebben max 3-4cm eset és fönnébb és más szöveggel


[link]


kici díszített betük 2 szó és 3 madár az is apró

kb. erre a helyre szeretném itt mennyire fájdalmas? tudom ez emberfüggő de kb.?


[link]


2013. máj. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme.
2013. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom lapockára eléggé fáj. De szerintem várj vele mert megfogod bánni.
2013. máj. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

tegnap 22:15:


ha ilyen véleményed van inkább halgass !!!


ő teste semmi közöd hozzá..


Egyébként nőnek nagyon jól fog kinézni :)

Sok sikert hozzá

2013. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, ne adj mások véleményére, ha neked tetszik csináltasd meg..

Nekem is lapockán van, nekem eléggé fájt, de kibírható és ember függő a fájdalom.

Egy ilyesmi amit linkeltél azt lapockán kívül máshol nem igazán tudom elképzelni, ez ott mutatni jól.

2013. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt nem vészesen fáj.

Szerintem ez is 1-es fájdalomszintű hely.(1-től 3-ig van)

Viszont 16 évesen ez még korai volna. Most fogsz még sokat változni.

2013. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5x5 cm-es minta van a lapockámon, 18 évesen csináltattam, 4 éve, nem bántam meg. Szerintem nem volt nagyon fájdalmas. Kellemetlen volt persze, de teljesen kibírható. Kb fél óráig (max 3/4) tartott a varrás. A lapocka szerintem nem torzul.
2013. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Több mint valószínű még nyár elején meg lesz :)(vagy meglátom mit mond a tetováló várjak-e még)de ha lapockán nem torzúl akkor nem várok.
2013. máj. 2. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!