Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bántatok már meg tetoválást?...

Bántatok már meg tetoválást? Miért és milyen tetoválást?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem :) Eddig 3 van, imádom őket. :)
2013. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 18 évesen az elsőt varrattam bennem is felmerült a kérdés hogy mi lesz ha megbánom, meg is kérdeztem a fószert aki tetovált hogy szerinte mi lesz akkor. Azt mondta hogy a tetoválásokban nem az a jó hogy örökké tetszeni fognak, hanem az, hogy amikor ránézünk emlékeztetnek arra az énünkre akinek még tetszett:) 100%ban igaza volt szerintem.
2013. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a csuklómon van egy cica,de szegény nagyon félre sikerült.rossz helyen varrattam.

Magát a szándékot nem bántam meg,csak azt ahol csináltattam ...

21L

2013. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

első: szerencsés vagy :) milyen van, ha szabad kérdeznem? :)

második: van abban valami, amit mondasz :)

harmadik: miért, mi lett vele?

2013. ápr. 28. 21:44
 5/9 anonim ***** válasza:
mindegyik tetoválásom, ezoterikus, sprirituális jellegű :)
2013. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lassan egy tenyérnyi szabad hely sincs rajtam, de az egyetlen amit megbántam egy sárkány volt a bal vállamon. Nem a minta miatt, hanem mert a "művész" förtelmesen elrontotta már a kontúrt is, ráadásul úgy belevéste a karomba hogy tiszta heg volt az egész, évekig járkáltam így. Azóta már átüttettem és nyoma sincs, de ha visszagondolok arra a pár évre amíg kénytelen voltam mutogatni, hát összeszorul a gyomrom, iszonyúan szégyelltem. :D
2013. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A cicás tetkós vagyok.

Azért mert begyulladt és rengeteg hely fehér benne,mmint kidobta a bőröm a gyulladás miatt a festéket.

No meg szegényem csúnya is ....mintha egy ovis rajzolta volna...

De most,majd valamikor megcsináltatom tutisra :)

2013. ápr. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Látható helyre tetováltattam tinédzserként, aztán el kellett távolítanom, mert külföldre mentem vendéglátásba dolgozni, és csak akkor vettek föl, ha nincs egyenruhából kilógó tetoválásom.

Úgy hallottam, ugyanez a követelmény a tűzoltóknál is, ami nekem rendkívül furcsán hangzik, de egy ismerősömet ezért utasították el, a csuklóján van körben tetoválás.

Ami nem látható helyen van, azzal nincs bajom, nem bántam meg, el is felejtettem, hogy ott van.

2013. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Eddig három tetoválásom van. Egyiket sem bántam meg már 10 éve. Csak arra vigyázz, amit már látom előttem is írtak, hogy lehet látható helyen (kézen, lábon stb.), de mondjuk az arcodra ne csinálj! :) Én szeretem őket. (Jól kereső állásom van, férjem és két gyerekem. Csak mondom, lehetsz sikeres attól még a magánéletedben is és a karrieredben is.)
2013. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!