Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? Kép...

Szerintetek szép vagyok? Kép lent!

Figyelt kérdés

[link]


10/?


2013. ápr. 30. 16:04
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Bmeg előző, nézd már meg az alakját!
2013. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
attól még hogy egy névtelen ügynökséghez elmész, tényleg nem leszel modell. egyébként a beállított képen erős hetest adnék rád, a másikon sokkal fiatalabbnak tűnsz.
2013. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

23.15


Mit nézzek rajta?

Szimplán vékony, ennyi. Se melle, se csípője. Igaz, a többiből nem látszik sok, de nekem a lába sem tűnik bombának.

2013. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Szerintem egy átlagos, kb. 13 éves lány vagy. Se több, se kevesebb.
2013. máj. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
0%
A modelleknek általában kicsi a mellük, a modellalkathoz nem illik a nagy mell. A lába is nagyon vékony, szerintem-ha az arcára nem is mondod- de az alakjára nem lehet azt mondani, hogy átlagos. Ennél vékonyabb már csúnya, nekem nem tetszenek a csont és bőr anorexiás modellek, ennél soványabb ne legyen egy modell. Jó példakép mondhatom, ha egy ilyen alak átlagos és a csont és bőrt istenítik...
2013. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Te nagyon el vagy tévedve kedves utolsó. Én pont az ellenkezőjét fejtettem ki annak, mint amit te írtál. Remélem megtanulsz szöveget értelmezni.

A kérdező nálam már a csúnyán vékony kategóriába tartozik, nekem azok a lányok tetszenek, akiknek szép, feszes, kisportolt teste van, nem néhány pálcika végtagja.

2013. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

10/7 átlagos

modellnek nem elég

2013. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Azt írtad: szimplán vékony. Én ebből azt szűrtem le, hogy neked ez csak vékony, de nem annyira, hogy modell lehetne. Akkor félreértettem a mondatodat, bocsi. Amúgy modellnek tökéletes alak szerintem.
2013. máj. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
az arcod szép,de véleményem szerint túl vékony vagy.
2013. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
58%
Nem túl vékony,inkább közepes kicsit sablonos.De én szerintem a sportosabb lányok szebbek,nem vagy formás..
2013. máj. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!