Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valaki...

Lehetséges, hogy valaki abszolút nem fotogén?

Figyelt kérdés

Nemrég volt a tablófotózásunk, és nem igazán vagyok elégedett magammal. Vagyis azzal, ahogy a képeken kinézek.

A valóságban semmi bajom a külsőmmel, amin tudok, azon változtattam/változtatok, amin nem, azt igyekszem elfogadni. Mindig megpróbálom kihozni magamból a maximumot.

De a képek...jajj, azok szörnyűek! Nem mondom, hogy nincs kivétel, mert ritkán, de előfordul, hogy egész elfogadható az eredmény, de sajnos az esetek nagy százalékában nem ismerek magamra.

Múltkor is volt fotózás a suliban, és hiába csinálta profi, pocsék lett.

Kicsit sminkeltem, hogy ne legyen olyan sápadt az arcom, de még így is úgy néztem ki, mint egy két napos vízi hulla. Azt is megkockáztatom, hogy csak rontottam vele a kiinduló állapoton.

Jár más is hasonló cipőben?

Van erre valami megoldás, vagy egész életemben bujkálnom kell a fényképezőgép elől?



2013. ápr. 17. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, én se vagyok fotogén alig készülnek rólam rendes képek :D
2013. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az első.
2013. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb az ismerőseim fele olyan, hogy képeken sosem igazán úgy néz ki, mint élőben.
2013. ápr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Egy kép sosem fogja visszaadni az igazit.

És én sem vagyok túl fotogén, csak kevés jól sikerült kép van rólam, és mindig az elsők a legjobbak, a többire már rágörcsölök.

2013. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kevesebb fény mellett fotóztasd magad
2013. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én se vagyok az kicsit sem.. amiket feltettek rólam facebookra mindet leszedtem nemrég, mert idegesített. ha más fotóz az borzasztó.. ha én fotózom magamat az is az.. mivel nem azt látom a fotón amit a tükörben. nagyon sokan mondták hogy élőben sokkal szebb vagyok mint képen.. szóval nem is engedem hogy fotózzanak.
2013. jún. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!