Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak 2 hét után lehet "áztatni...

Csak 2 hét után lehet "áztatni" tetoválást?

Figyelt kérdés
Leginkább az iránt érdeklődnék ,hogy milyen következménye lehet ,ha áztatom a tetoválást.. mondjuk miután teljesen lehámlott (nálam kb. 1 hét után leszokott) ezek után miért kell még 1 hetet várni ,hogy akár fél óráig áztathassam a kádban vagy akárhol?
2013. ápr. 14. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rég csináltattam az elsőt, nekem azt mondták 1 hónapig se erős napfény, se bő mennyiségű víz ne érje, szóval egy hét után max. addig, amíg megmosom. Ha áztatod, akkor nagy valószínűséggel ki fog jönni a minta itt-ott. Én csak azt nem tudom, gondolom tőled megkérdezhetem, hogy ha javitattod, utána is ilyen szigorúan kell rá vigyázni és ugyanígy fog viszketni és hámlani?
2013. ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem nem egy hónapot ,hanem 2 hetet mondtak a napozásra, áztatásra stb-re. Javítás után is ugyan ezeket be kell tartanod hiszen újra tetoválnak rád. Úgy kell kezelni mint egy seb, mert az is!
2013. ápr. 15. 16:03
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
amint lehámlott, nyugodtan csinálj vele amit akarsz, az már nem fog kikopni semmitől. addig nem szabad áztatni, amíg varasodik, de amikor már csak ilyen kis bőrcafatok potyognak róla, olyan mint pl. leégés után, akkor már semmi baja nem lesz.
2013. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!