Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ítél meg mindenki 1....

Miért ítél meg mindenki 1. Látásra, a külsőm alapján?

Figyelt kérdés
Szőke hajú vagyok, kék szemű és szeretek csinosan öltözködni. Viszont azt nem értem h miért gondolja rólam mindenki azt h egybeképzelt kiscsaj vagyok . Szerintetek mit csinálhatnák h ne utáljanak ennyire a velem egy idős és idősebb lányok ??
2013. ápr. 11. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják úgy, hogy előítélet. Aki érdekel, azzal beszélgess és úgyis megismeri a valódi énedet, az idegenekkel meg ne foglalkozz.

/F

2013. ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy nyitott,kedves,kommunikatív,kezdeményező,és akinek szimpatikus leszel,azzal úgyis összebarátkoztok.Akivel meg nem,azzal nem is érdemes foglalkoznod.
2013. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam én is kérdezni , én is szőke hajú vagyok és csinosan öltözök ..akik nem ismernek azt mondják , hogy szőke , buta , beképzelt , plázacicának hittek , de kellemesen csalódtak .
2013. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert azt látják először. De mondjuk én is szőke hosszú hajú kék szemű vagyok, mégsem tart senki beképzeltnek, sőt... inkább szimpi vagyok másoknak, a pasiknak is, de lányok sem utáltak sose. Az öltözködésen sok múlik mivel azzal közvetítesz valamit. Ha te úgy öltözöl mint egy ócska ribi akkor ne csodálkozz például ha annak néznek... de ez csak egy példa, na érted. Ne mutass mást kívül mint amilyen belül vagy.
2013. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Nem öltözök ribancosan csak nekem ez egy hobbi mert divat tervezéssel is foglalkozom. És a fiúk engem is szeretnek ezért lehet h irigyek rám??... Nem tudom
2013. ápr. 11. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:

"És a fiúk engem is szeretnek ezért lehet h irigyek rám??"


Nem ismerünk, így erre nem tudunk válaszolni. De elképzelhető.

2013. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kell kihangsúlyozni, hogy csinosan öltöztök.

Csak mert látom az egyik válaszoló is megemlítette.


Pont ezért vagytok beképzeltek, azt hiszitek csinosak vagytok, közbe lehet nem is. Sőt...

Manapság a lányok jórésze inkább idétlenül öltözködik, nem pedig csinosan, lásd cicanadrágban utcára mennek...rémes.

2013. ápr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most kíváncsi lettem h vajon te h nézel ki !!!
2013. ápr. 11. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!