Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változhat még a mellem?

Változhat még a mellem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, és elég ronda alakú a mellem. Ha leveszem a melltartóm, akkor a mellbimbóudvarom kicsit duzzadtabb, és ha oldalt állok, akkor hegyes a mellem, viszont mikor forróvíz éri, vagy menstruálok, akkor szép gömbölyű formája lesz. Ugye még fog változni? Zavar, hogy kiálló a mellem... Egyébként C kosarú melltartót hordok.
2013. ápr. 9. 14:50
1 2
 1/16 kristóf87 válasza:
A kérdésedre nem tudok válaszolni, de mindenkinek más a szép. Én például ezt a formát jobban szeretem, mint bármelyik másikat.
2013. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
detto :( 15/L
2013. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, változhat a melled, de szerintem minden természetes mell szép! :)
2013. ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen még bőven változhat, de ahogy fönt is írták, van, akinek kifejezetten ez a forma tetszik.
2013. ápr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
zacskóstej
2013. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
zacskóstej :"DDDD köszönöm :DDD
2013. ápr. 9. 17:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Mivel nagy melled van nem valószínű már hogy megváltozzon az alakja, nekem is ilyen a formája egyébként csak kisebb... de engem nem zavart sose, a páromnak meg ez tetszik pont.
2013. ápr. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon nem szeretem, hogy ekkora a mellem :( Nagyon kényelmetlen miatta tesin futni, meg egy kicsit púpos is vagyok miattuk :/
2013. ápr. 9. 18:58
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a problémám, csak nekem nagyon kicsik a melleim.

És undorítóan néz ki. :S Nem tudom, hogy a tiéd is ilyen-e, de az enyém csőmell.

(Kicsit az első képsorhoz hasonló: [link]


Nekem akkor lesz szép kerek, ha kiráz a hideg, vagy ha simogatom.


De én gyűlölöm... :( Minden nap sírok miatta.

Ráadásul már úgy érzem, hogy befejeződött a serdülőkorom, és olyan 2 éve (amióta megjött) nem változtak semmit a melleim.


Emiatt lettem depressziós.

És egyébként én azzal is tökéletesen elégedett lennék, ha csak simán megnőnének. Szóval szerintem te szerencsés vagy. :)) 14/l

2013. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem jó a link, bocsi...

Szóval nekem ilyesmi:

[link]


De ha már ilyen lenne, akkor teljesen meg lennék velük elégedve:

[link]


Neked milyen volt előtte? Hány évesen jött meg? Hány évesen kezdett el nőni a melled? Mikor nőtt meg a mostani méretedre?

Annyira szeretném, ha nekem is megnőne. :(

2013. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!