Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fontos! A dm-ben visszaveszik...

RandomgirlLOL kérdése:

Fontos! A dm-ben visszaveszik a termékeket? Pénzt adnak vissza, vagy hogy zajlik? És mennyi időn belül?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem egy Essence alapozót. Minden szép és jó vele, de mint általában az Essence termékeknél, nem jó a színe. Még a legvilágosabb árnyalat is narancssárgás színű...

Vissza tudom vinni? Ma vettem délután.



2013. ápr. 9. 14:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy kozmetikumokat nem cserélnek vissza..de egy próbát megér.. ha meg van a blokk próbáld meg
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, köszi, a blokk megvan.... ://// Csak nevetséges, hogy 1099 forintot fizettem ezért, ami semmit se ér.... :PPPP
2013. ápr. 9. 14:32
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha már kipróbáltad nem veszik vissza,nem tudnák utána eladni.
2013. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem veszik vissza. Van ki rakva teszter (ha nincs akkor kérsz,ha nem adnak akkor panaszkönyv) mielőtt megveszed,alap hogy kipróbálod, majd természetes fényre is kimész. Ennyi erővel p a körömlakkokat is visszavihetném, hogy "kérem ez egy nap után pattog".
2013. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
xD És ha hazudok?? :D Hogy otthon vettem észre, rosszat vettem? Bár, akkor is maximum egy más Essence termékre tudnám elcserélni.... :PP De most nincs semmire szükségem, csak alapozóra. :(((
2013. ápr. 9. 14:45
 6/20 A kérdező kommentje:
Ne okoskodj már utolsó, 4/5! Kézfejen más a bőr, mint arcon, kézfejen jó volt, máshol nem. Szóval ne oktass már ki....
2013. ápr. 9. 14:47
 7/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem veszik vissza.

Ilyen erővel a bugyit is visszavehetnék a ruhásboltban (nem veszik)


Teszter van hozzá,ki kell próbálni.

Használtan csúnya is lenne visszavenni,nem tudja eladni.

2013. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Arcodra is kenhetsz a teszterből...(utána meg letörlöd,hogy ne legyél csikos)
2013. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Oké, ezzel már úgyse tudtok segíteni, példákkal lehet dobálózni, de gondolom megesik és felháborít, ha egy gagyi dolog ennyi pénzbe került, ráadásul nem mondanám soknak a mennyiségét...
2013. ápr. 9. 14:50
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Alapozóért ezres nem igazán sok...
2013. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!