Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lány vagyok és...

Egy 12 éves lány vagyok és 144 cm.32 kg. ez normális vagy még nőhetek? Ha nyujtanékúgy énis növök vagy vmi étel amitől nöőni lehet?

Figyelt kérdés
6. osztályba járok és én vagyok a legkisebb...:( ez nagyon zavaró...

2013. ápr. 8. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg elég kicsi vagy, de még nőni fogsz. Ebben a korban még gyógyszerekkel is lehetne segíteni a növekedést, de ehhez komoly orvosi vizsgálat kellene és a szüleid beleegyezése. Mást nem tudok.
2013. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nyugi fogsz még nőni
2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen pár centivel alacsonyabb is voltam nálad. Most 18 vagyok és 163 cm. :)
2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ugyan, még csak 12 éves vagy, még csak most kezdesz majd el igazán nőni. :))
2013. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy nem maradsz ekkora mindig...
2013. ápr. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
hát csak az a baj h 11 évesen is enyji voltam..:(
2013. ápr. 9. 13:48
 7/16 anonim ***** válasza:
fiú vagy ,vagy lány?
2013. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

32 kg?!?! Szerintem az nagyon kevés.

Biztos fogsz még nőni. Én eddig tartoztam a magasabbak közé, de most már kezdek átállni az alacsonyabbakhoz. Mindenkinél változó, persze ez attól is függ, fiú vagy-e vagy lány. Az öcsém mondjuk 175 centihez közelít (12 éves), és ijesztően magasabb, mint én :D (160 körül vagyok.)

Az biztos, hogy mindenki máskor kezd el jobban nőni. Ha eddig lassan nőttél, hamarosan biztos megnyúlsz.

Szerintem nincs étel, amitől jobban nőnél, viszont pár kilót felszedhetnél (nem tudom, nem láttalak, de az a 32 kg nagyon zavar). Nyújtani is hiába nyújtanál, nem hiszem, hogy sokra mennél vele.

Legyél türelmes :)

2013. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
asszem a kukorica (meg talán a gabona meg a szénhidrátok??), de a kukorica biztos h hátráltatja a növést. Talán kosarazz v röpizz és sok ugrálásnak tuti esz vmi hatása, meg annak, hogy ott magasnak kell lenni :)
2013. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
lány vagyok...igen csak 32 de nem is akkarok több lenni mert akk nagyon kövrnek néznék ki mert kicsi vagyok...:(
2013. ápr. 10. 06:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!