Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan csináljam,...

Lányok! Hogyan csináljam, hogy a parfüm érezhető legyen rajtam?

Figyelt kérdés
Mindig befújom magam, de szinte nem is érzem. Fújjak a hajamra is, vagy hogy szoktátok?
2013. ápr. 7. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Oda kell fujni ahol az er kozel van a borfelszinez.

Nyak, konyekhajlat, csuklo, melllkas.


En szoktam neha hajra,honaljra is.

De ne vidd tulzasba.Lehet h te nem erzed,mert megszoktad, de masok meg igen.

2013. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Én nyakra és csiklóra szoktam. :)
2013. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

csikló?:D


én nyakra és mellkasra szoktam, de mások sem érzik rajtam :/

2013. ápr. 7. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen csuklón nagyon sokáig érezni lehet. Teszel az egyikre és összedörzsölöd a másikkal. Én ott szinte egész nap érzem.

Ne ess túlzásba, lakik a házunkban egy srác aki után nem lehet megmaradni a liftben. Nagyon jó illata van egyébként de mire felérek alig marad levegőm.:D

2013. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy fújhatjátok akárhová, ha edt-t vesztek, percek múlva elillan. (eau de toilette)


aminek ténylegesen megmarad az illata, az az edp, eau de parfume. viszont ez egy másik árkategória.


az edt már 1000 ft-tól van a drogériákban, és már ezek is mondhatni márkásak, tehát ezt veszik a fiatalok. adidas és hasonlók 1-2-3000 ft körül vannak.

a parfüm pedig akár több tízezer, határ a csillagos ég. egy iskolás hogyan tudná ezt megfizetni (ha csak nem a szülő?)

de csak a parfüm képes arra, hogy ha reggel befújod magad, még este is érződjön.

aki azt mondja, h érzi magán órák múlva az edt-t, az csak azért van, mert TUDJA, h fújt magára. vagy konkrétan belenyomja az orrát a bőrébe. de akivel az utcán találkozol, az esélytelen, hogy órák múlva érezze.

2013. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy Te nem érzed magadon más még igenis érezheti, mert az orrod megszokja az illatot és ezért nem érzed. :) Egyébként én nyakra, és hajra szoktam :)
2013. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

más sem érzi, de nyugodtan bemagyarázhatod magadnak. nem kötelező egyébként ilyen oldalon hinni senkinek, írd be google-ba és a szakmai válasz is ez lesz rá. nyilván nem én találtam ki.

az edt nem parfüm. nem marad meg rajtad egész nap. ha csak nincs a táskádban és befújod magad óránként.

2013. ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Molnár Ádám01 ***** válasza:

Hali! Ugye én férfi vagyok, de az illatszerpiacon dolgozom 2,5 éve, bízom benne, hogy elfogadod a válaszom.

A legegyszerűbb megoldás az előző válaszoló által említett magasabb minőségű illatszer (az én olvasatomban EDP+).

Ezen felül ahhoz, hogy igazi illat"aura" vegyen körül, megvannak a speciális pontok, 5db fix hely ahova fújni érdemes az illatszert. Szívesen segítek, nyugodtan írj privátban ha érdekel. Üdv! Á.

2013. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!