Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek stilusban...

Hogyan lehetnek stilusban olyan m int a playmatek? /telefonrol irok ne szoljatok be lecci/

Figyelt kérdés

Smink?

Oltozkodes?

Nem vagyok atlagos lany, de szeretnek tobb lenni. Jarok fotozasra is de ott ilyen artatlan kislanyos fenykepet keszitenek.

Nagy melleim vannak, 160 cm vagyok

54 kg es 50re akarok fogyni.

Fogaim rendezettek feherek, kicsit kiallnak, de nem eszreveheto. Borom csak mensi idejen pattanasos, hajam kb a lapockamig er festett fekete eredeti sotetbarna. Szolizok igy epeg barna vagyok. szemoldokom kozmetikus festi, de tetovaltatni akarom majd. szamat is kiakarom tetovaltatni mert a felso az vekony az also pedig vastagabb, vagy feltoltetni.Zold szemem van sokan dicserik. oltozkodesbe imadom magassarkut hosszu labaim lesznek tole alapbol is azok de igy plane. farmert hordok.

Szerintetek hogy oltozzek? Nem akarok jo kislany lenni. Nem illik hozzam.



2013. ápr. 7. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz képet róluk, aztán meríts ötletet. Nem értem ezen mi olyan nehéz.
2013. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tolj fel 1-2 csücsörítős képet a szent helyedre(FB) és sínen leszel.
2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csücsöríts, affektálj és nyávogj, tedd ki a csöcsöd, villantsd a combjaidat és a feneked és sírjon a szád, ha valami nem úgy van, ahogyan azt te szeretnéd.
2013. ápr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
miért akarsz te úgy kinézni mint a playmatek?
2013. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!