Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek "gabifrizurai"ról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy beképzelt liba és játsza az agyát, youtubon mindenki nyal neki de szerintem bűnronda és a szemöldökét is kiszedhetné, ja és ne egy 13 éves lány adjon nekem sminktippeket!

2013. ápr. 7. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nevetseges.
2013. ápr. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az:D
2013. ápr. 7. 09:08
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nincs jobb dolgod mint ilyeneket nézni? Nem tetszik ne nézd. Tényleg elég kezdő aranyom :D
2013. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régen röhögni jártam a csatornájára de rájöttem hogy ezzel pénzt adok neki! Ne nézzétek mert kapja a $$$$t ez a nyomorék stílustalan tinipicsä
2013. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem nézm hanem a húgom :P

Próbálom megértetni vele hogy ez a csaj azt sem tudja mit beszél és inkább ne sminkelje magát mint ez a csaj mert 20 éves korára úgy fog kinézni mint egy 50 éves. Amúgy nem tudom minek kell kenni magát ennyi idősenXD

2013. ápr. 8. 16:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem sminkeli magát suliba, csak alkalmakra. 20 évesen ugyanúgy fog kinézni, mint bárki más. ;)


Viszont ettől függetlenül nagyon nem csípem. :D Éretlen még, és iszonyat buta. Az ízlése hányadék. A humora szörnyű.

Erőltetett és megjátssza magát.

Ráadásul szörnyen bunkó. Pl. van egy ilyen komment: "Jajjj, Gabi, olyan szép vagy, te vagy a példaképem!! Amúgy mennyi volt a hajsütővasad? :))"

És ilyenekre sokszor ilyen választ ad:

"Nem emlékszem."

Legalább megköszönhetné a bókokat, de végül is minek... Ő ehhez túl menő. Azt hiszem nem tudja értékelni a rajongóit.

14/l

2013. ápr. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én úgy tudom hogy nincs testvére...
2013. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
2013. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hoppá xD azt hittem hogy azt mondod hogy a húgod..istenem e hülye vagyok xD bocsi
2013. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem meg ért a sminkeléshez,és most nyugodtan pontozzatok le mert szeretem.Egyáltalán nem erőltet semmit,és totál normális,hogy 14 évesen sminkeli magát.A mostani fiatalok 10 évesen kezdik...

Mondjuk félig egyetértek veletek,mert nem mindenki szereti,és amióta szponzorálja az Avon,agyondícséri őket...

2013. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!