Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Több kérdés egyben, smink,...

Több kérdés egyben, smink, haj, ruha?

Figyelt kérdés

1, melyik üzletbe mentek be 5 perc 42 kor? Ugyanis nagyon tetszettek a ruhák.

[link]

2,A videó másik részénél a sminknél melyik hidratáló krémet használja a sminkes (1:21 nél) és utána melyik alapozót?

3, Milyen festéket használ a fodrász 04:05 nél, (melyik márkának van ilyen színű festéke?)


Bocsi a sok hülye kérdést , de szeretnék megújulni most tavasszal. Új ruhatár, sminkcuccok, haj .. minden :)

Esetleg ötleteket is nagyon szívesen fogadok.

Előre is köszönöm! :)



2013. ápr. 3. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A hajszín az rézvörös, minden márkának van ilyen színe... legalábbis fodrászkellékesben biztosan. Máshol nem tudom.

A krémet szerintem megtalálod ha gyógyszertárban elmondod mit akarsz, van több ilyesmi hatású krém is.

Alapozóból nem tudom mit használhat. Legfeljebb hasonlót tudok mondani, Bourjois Healthy Mix Serum.

2013. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!