Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem növök? Hogy lehet...

Miért nem növök? Hogy lehet hogy mások a nyáron 5-6 centiket nőttek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az osztályomba a lányok nyáron 5-6 centiket nőttek ..Én 159 cm vagyok, több mint fél éve menstruálok, és nem nőttem azóta semmit, azt hittem nyáron nőni fogok.. ehejett 15 kilót híztam(igaz nem a nyáron de akkor többet híztam) ...én ezt nem értem.. Miért van ez?
2009. szept. 19. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mondjuk ha már megjött az első, akkor utána már nem nagyon fogsz nőni. De amúgy is, a nők 14 éves kor után szinte semmit nem nőnek már. Nekem 12 évesen jött meg, akkor voltam kb. 155 cm, végül 158 cm lettem.
2009. szept. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én már azelőtt megálltam a növésben h megjött volna. mondjuk későn jött meg, majdnem 14 voltam.

hány éves vagy?

2009. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 éves leszek 3 hónap múlva....nem fogok nőni??:'( Világ életembe kicsi maradok..:(Köszönöm szépen a válaszokat..
2009. szept. 20. 11:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 168-169-170cm vagyok és 13 éves most még magas vagyok a lányok között de pár hónapja nem növök.Nekem amikor "megjött" akkor olyan 160-162cm voltam.Szóval szerintem még fogsz nőni ne aggódj!És 159cm nem is olyan kicsi...
2009. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Először is függ hogy a szüleid milyen magasak! Mert ha pl anyukád nem egy magas, és apukád se akkor valószínű te se leszel kosaras alkat! Fejlődsz még rengeteget és valószínű nőni is foksz még!
2009. szept. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én 152 vok ..3menstruálok..és azotanem nagyon nöttem..:S
2009. szept. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)Remélem azért akkor növök..:)Hát az osztályba a lányokhoz képest kicsi..Még azért szeretnék nőni:)
2009. szept. 22. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
naés? az a bajod hogy a töbiekhez képest kicsi? hát mi van akkor?örülj hogy te más vagy... biztos nem az összes csak kosaras vagy modellmagasságú...
2009. szept. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!