Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nyáron meddig van kimenőtök?

Nyáron meddig van kimenőtök?

Figyelt kérdés
És hogyan mentek haza? Kort és nemet is írjatok!
2011. júl. 7. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha akarok másnap délután megyek haza. Sosem volt ilyen, hogy 10-re érj haza, el voltam engedve bármikor, megbíztak bennem. Már persze egyértelmű, hogy kimaradok amíg akarok, de korábban is akármeddig, akármikor (suliidőben) oda mentem ahová szerettem volna. Most egyetemre járok, egyik legjobb, legrszorgalmasabb vagyok, nem dohányzok, és ritkán iszok, de mértékkel. Nem lettem elzüllve.:)

19 éves lány vagyok most.

2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
korlátlan:D
2011. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előzö vok am 18/L de ez mindig is igy volt:) biztak bennem a szüleim,azzal engedtek el hogy vigyázzak magamra:)busszal,kocsival,gyalog...:D
2011. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1-3 kb :D amúgy leginkább busszal, nem szeretek sötétben errefelé sétálni, elég rossz környéken lakunk. mikor gyalog jövök, akkor hazakísér egy fiú :) idáig azt hiszem 2x hoztott valaki haza kocsival.

16L

2011. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jó kérdés..én még nem járok bulizni,úgyhogy lehet tovább is elengednének a szüleim,ha iylet kérnék. Ha csak szó nélkül eltűnök akkor olyan 9-legkésőbb
2011. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Változó. Azért éjfél körül illik otthon lennem, ha nem alszok vkinél. 16/L
2011. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Este 8-ig maradhatok bent a városban, általában 2-3-kor megyek be. A barátnőimmel szoktunk ott találkozni és eszegetünk, fagyizunk vagy sétálunk, tehát semmi bulizás :D 14/L
2011. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Elfelejtettem írni, hogy gyalog vagy bicajjal megyek haza vagy apu hazavisz :D
2011. júl. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Soha nem engednek ki sehová. Sajnos.

14/F

2011. júl. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem szabják már meg. tavaly olyan 1 körül hazakellett már érnem, de mostmeg ha másnap délután jövök haza egy szót sem szolnak :D


17/L

2011. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!