Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intimszőrtelenítés vagy nem?

Intimszőrtelenítés vagy nem?

Figyelt kérdés
Érdekelne a véleményetek a témában (lányok, fiúk, nők, férfiak- lehetőleg különböző korcsoporból). Mi olyan vonzó a szőrtelen intim területen? Ha ''csak'' a fehérneműből kilógó szálakat távolítja el valaki, az miért ciki? Egyáltalán nem is érdekli a férfiakat az ezzel járó kellemetlenségek? (szőrbenövés, kellemetlen ruhaviselet, gyulladás stb.) Melyik fazon a legimponálóbb számotokra? [link]

2013. márc. 28. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy kinek mi a vonzó,az teljesen szubjektív.Amíg epiláltam,csak a fazont szedtem.Most IPL-lel szőrtelenítek,így szedetem az egészet.A férjem számára nem emiatt vagyok vonzó,tetszem így is-úgy is,de tény,hogy érzésre sok minden jobb most,hogy csupasz.
2013. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pi-abolond vagyok. Szeretem nézni, gyönyörködni benne. Ha szörtelen, látszik minden börredö, felület, mind izgatoan gyönyörü. Ha szörös, akkor olyan egyformák. Csak luk.
2013. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így van. Szőrrel mind olyan egyforma, nem annyira szembetűnő egyik-másik közti különbség.

Meg nekem a nagy dzsungel nem is jön be. Valami fazonja legyen vagy kopasz :)

2013. márc. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van...a csupasz az egyforma látványt ad, a szőr meg felhívja a figyelmet, és az mindenkinek más, színre, nagyságra, sűrűségre, az teszi érdekessé, izgalmassá, nem hiába nőtt oda. Ezért is nekem a természetes jön be. Annyira sablonos h szinte mindenkinek csupasz, én örülnék 1 olyan bnőnek aki nem borotválja. 23/F
2013. márc. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi véleményeket! Am. onnan jött az ötlet, hogy egy női magazinban olvastam egy 32 éves férfi véleményét, aki abszolút lelombozódik, ha az első randin egy 'csupasz' lánnyal szeretkezik, mert az számára azt sugallja, hogy alapból felkészült az eseményre és az első randin ez gáz, mert könnyen kaphatónak tűnik. És ha úgy viszi ágyba, hogy nem szőrtelenített a lány, akkor férfiasnak érzi magát attól, hogy annak ellenére, hogy a lány nem készült rá, mégis annyira meggyőző és vonzó volt számára, hogy mégis sikerült elcsábítania.
2013. márc. 29. 08:53
 6/7 anonim válasza:

Érdekes cikk lehetett :)


kedves 23 éves fiú! ez nagyon szép gondolat, lehetne több ilyen férfi !!!!!! :)

2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23 éves fiú tetszel nekem :D ;) szerintem olyan csajt kell találnod, aki nem szereti szőrteleníteni, mondjuk én sem szeretem, de ha nagyon hosszú azt sem, mert a borotválástól sűrűbb lett.. mondjuk én általában simára szoktam megcsinálni, de nagyon szubjektív kinek mi tetszik
2013. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!