Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Már nem divat a műköröm...

Már nem divat a műköröm annyira? Egyre kevesebbet látok

Figyelt kérdés

Franciát szinte egyáltalán nem. Műköröm helyett inkább a sokkal természetesebb gél lakkos technikát látom az utcán.

Szerintetek is háttérbe szorult a műköröm?


2013. márc. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

gondolom az emberek rájöttek hogy sok dologban zavaró a műköröm és nagyon vigyázni kell rá

viszont én még mindig rengeteg undorító narancssárga-kék párosítású műkörmöt látok

2013. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom merre laksz ,de nálunk egyre több van főleg a (15-30 as korosztályban) Géllakot nem igen látok.:) De nekem még mindig jobban tetszik a rövid francia. Mert én akin látok csak ilyen neon meg rikító vackokat látok az meg olyan..., nem is tudom ,nem szép (főleg ha 10 cmes karmok) !
2013. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy műköröm nem is olyan olcsó valami. Egy két ismerősöm, akinek szokott műkörme lenni, ők is csak alkalmanként csináltatják meg.

Meg az is lehet, hogy aki még akkor elkezdett műkörmöt hordani, mikor eleinte divatba jött, azok már megunták, drágállják, tönkre ment a körmük vagy valami ilyesmi.

2013. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem már vagy 2 éve nem divat. Amikor nekem volt 12.-ben, már akkor is eléggé lecsengőben volt, most meg már ritka holló. Hál' Istennek.
2013. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én körmös vagyok, és nincs kevesebb műköröm, viszont sok a géllakk, a vendégek száma meg nő ettől. akinek műkörme van, néhányan anyagi szempontok miatt áttértek géllakkra, de mindig van új műkörmöt kérő vendég.
2013. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemtom, én meg egyre többet látok :) v legalább ugyanannyit... itt a belvárosban (Bp.)


a gél lakk talán kiszorított vmennyit, de azt meg nagyon sokan csináltatják olyanok is akik addig műkörmöt nem akartak.


illetve nekem nagyon úgy tűnik ez is olyna amire a "válság" alig hat, legalábbis sorba nyílnak a körmös szalonok, kozmetikák, fodrászatok még mindig (azt mondjuk nemtom mennyi megy csődbe)

2013. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ok van hogy dárga a müköröm a fel ragzhatos meg nem az igazi


:)

2013. márc. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!