Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lánynak...

Miért van az, hogy sok lánynak több éve ugyan az a külseje és soha semmit nem változtat rajta?

Figyelt kérdés

Van egy pár ilyen ismerősöm is és 4-5 év alatt semmit nem változtak. A hajuk ugyanolyan színű és fazonú(tipikusan csak a végéből 1 centi és a tövét fesd be). És nem hiszem hogy unják. Egyáltalán hogy csinálják, hogy meg sem fordul meg a fejükben, hogy kipróbáljanak új fazont vagy színt?


Én viszont szeretek változtatni, és minél merészebb annál jobb. Pl 16 évesen levágattam a hosszú hajamat rövidre és befestettem platinaszőkére, most megint szőke akarok lenni, de valami természetesebbet szeretnék meg hosszú hajat mert most rövid megint.

20L


2013. márc. 26. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen próbálkozásoktól néz ki néhány lány előnytelenül....


Szerintem felesleges hogy mindig változtassunk, nekem pl gyerek korom óta hosszú a hajam, 1-2x lett levágva "rövidre" (kb lapockáig v alá) de mégsem unom, mert szeretem. színe is passzol hozzám, erdeti barna a szemöldököm is sötét színű tehát szóba se jöhet a szőke meg mindenféle tarka barka haj....



Öltözködésben lehet szerintem a legjobban újítani, mindig bele-bele lehet csempészni az aktuális divatból a ruhatárunkba. Vagy pl mint én, több stílusú a ruhatáram, vannak nagyon csinos darabjaim, de vannak sportosak is. néha vegyítem a kettőt, vagy csak sportosba vagy csak csinosban vagyok.


Hajamon sose változtatnék,max a hosszán vagy formáján, mert egyszer már voltam szőke és nagyon tönkretette a hajam a festegetés, nekem annyit nem ér az egész hogy letöredezzen meg olyan legyen mint a seprű.

2013. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Minek? Minden embernek van egy hajszín és fazon, ami teljesen hozzá illik. Eszembe jutott már, hogy változtatok rajta, de nem állna jól. Nem próbálok ki valamit, csak azért mert tetszik, ha tudom, hogy a jelenlegi hajam illik hozzám a legtökéletesebben.
2013. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet nem szamit nekik annyira a kulso, vagy felnek a valtozastol, esetleg igy tetszik nekik. Bar szerintem ez mindenkinek a privat ugye, hogy hogy hordja a hajat, milyen szinu. Amugy nincs kizarva, hogy nem fordult meg a fejukben mas, de -ismetlen onmagam- felnek a valtozastol, attol, hogy hogy fog nekik allni.
2013. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Neked így jó, nekik úgy. Igazából lényegtelen.

Sok oka lehet. Jó nekik így, van kialakult stílusuk, nincs pénzük ilyesmire, nem érdekli őket, akármi.

Te meg ilyen vagy. Ettől nem lesz senki jobb, vagy rosszabb. Meg még fiatal vagy, lehet 2 év múlva kicsit benő a fejed és kinövöd ezt a korszakot. De az is lehet, hogy 40 évesen festeted pinkre a hajad, mert úgy jó. Na puff. Totál lényegtelen.

2013. márc. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
4-es, mi az, hogy "az a jó, ha kétévente változtatsz?" mintha elő lenne írva...képzeld, nem minden férfi se vágyik arra, hogy mindig új nője legyen.
2013. márc. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért ezen nem kellett volna olyan sokat gondolkozni, hogy megválaszold:D tudod kinek mi... van aki a szobáját rendezi át hetente, van aki nagy gyűjtő, van aki mindig más sportot/hobbit/munkakört próbál ki, van aki minden nap más receptet keres, van akit nem érdekel , én a körmöm festem minden kb nap más színűre + imádok változatosan öltözködni, te meg frizurák közt válogatsz, mindenki más, ennyi:)
2013. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

nekem sok frizurám volt már. amiből kiindultam az a hosszú gesztenyebarna volt, csak volt egy nagyobb trauma az életemben és úgy éreztem, hogy muszáj változtatnom a kinézetemen és így lett először bob majd egészen rövid és közbe meg lett festve és végül egész világos lett. Aztán anyagi okokból egy félév múlva be kellett festenem az eredeti barnára, meg nem volt pénz fodrászra, ill. egy frizurát ingyen megcsinált akkor nőtt a vállamig. vagy 2 éven keresztül volt még bob frizurám, de nem nagyon nőtt tovább és csak kinlódtam vele és így lettem megint rövid. közbe lettem fekete is, most azt próbálom visszafesteni valamilyen középszőkére.


nekem mindegyik fazon és szín jól állt, habár szerintem a világos szőke az lesápasztott egy kicsit mert alapból fehér bőrű vagyok.


De ismerek olyan embert(pl anyám) akinek csak 1 fazon és szín áll igazán jól, de ott van a keresztanyám, ő meg megint olyan típus akinek minden jól áll.

2013. márc. 27. 22:06
 18/18 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pl. mindenféle hajszín és forma jól áll, és szinte minden stílusú ruha. Ezerarcú vagyok, ezért is szeretek minden évben változtatni egy kicsit. Majmolnak is sokan, ami nem baj, mert büszke leszek tőle magamra, hogy én vagyok a divatdiktátor ;)
2013. márc. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!