Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy sok lánynak...

Miért van az, hogy sok lánynak több éve ugyan az a külseje és soha semmit nem változtat rajta?

Figyelt kérdés

Van egy pár ilyen ismerősöm is és 4-5 év alatt semmit nem változtak. A hajuk ugyanolyan színű és fazonú(tipikusan csak a végéből 1 centi és a tövét fesd be). És nem hiszem hogy unják. Egyáltalán hogy csinálják, hogy meg sem fordul meg a fejükben, hogy kipróbáljanak új fazont vagy színt?


Én viszont szeretek változtatni, és minél merészebb annál jobb. Pl 16 évesen levágattam a hosszú hajamat rövidre és befestettem platinaszőkére, most megint szőke akarok lenni, de valami természetesebbet szeretnék meg hosszú hajat mert most rövid megint.

20L


2013. márc. 26. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Ők a normálisak. Attól nem leszel értékesebb, ha változtatod a külsődet. Neked inkább önértékelési zavaraid vannak, ha mindig más külsőt akarsz.
2013. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ez csak személyiség. én is ragaszkodó típus vagyok, húsz éve nem voltam fodrásznál, ok, festem feketére az eredetit sötétbarnát, meg egyszer kipróbáltam, milyen a göndör hajam kivasalva, ami hazáig már nem tartott ki, és ennyi. van, akit nem érdekel a sok-sok minden kipróbálása.
2013. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert sokan így érzik jól magukat, köztük sok fiú is.
2013. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Az a jó, ha egy nő 2 évente változtatja a külsejét, stílusát. Én már nagyon régóta férjnél vagyok, de két évente mindig megújulok. Ezért is tudok érdekes maradni a férjem számára az ismerőseim meg nem győznek utánozni, mert én vagyok a csapatban a kis divat diktátor.
2013. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok ember inkább az állandóságot szereti, nem a változatosságot, mint te. Ennyi az egész.
2013. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minek változtatnék, amikor már megtaláltam azt, ami a legjobban áll nekem?
2013. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én is régóta ugyanúgy nézek ki, pedig én fiatal vagyok... :) Na jó, azért biztos változtam, meg ugye az arcom is, de stílusban nem sokat. A hajam is, meg a sminkem is ugyanolyan. Miért változtatnék, ha ez áll jól? A ruháim stílusa is ugyanaz és nem mondanám, hogy unalmas vagyok. Szerintem az az unalmas, aki mindig az aktuális divat szerint változtatja magát. 18/L
2013. márc. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ha megtalálták, ami a legjobban passzol hozzájuk, jól áll nekik, akkor nem akarnak tovább kísérletezni.

Egy időben én is állandóan változtattam a külsőmön, főleg a hajam színén és fazonán, most már van egy bevált fazon, ami már vagy 2 éve ugyanaz (csak egyre hosszabb), a színén szoktam változtatni. Az, hogy mindig egyforma legyek, nem vonz, viszont a nagy kilengéseket sem szeretem.

2013. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én már az összes hajszínt kipróbáltam, és a sötétbarna áll a legjobban, nem is igazán akarok változtani rajta, max. melírt fogok be tetetni. Szőke már nem leszek, mert nem áll jól, vörös se. És hosszú hajam is van és marad is, mert kicsit eláll a fülem, ezért rövid biztos nem lesz soha. De a kleopátra fazon tetszik, azt valószinú ki fogom próbálni.
2013. márc. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert meg vannak elégedve a jelenlegi kinézetükkel, és nem szeretnék elrontani.

Az utóbbi időben az én kinézetem sem változott sokat, pont azért, mert így tetszik, de azért lenne egy-két dolog, amit még szívesen kipróbálnék, pl. most hosszú a hajam, de nagyon tetszik egy állig érő bob frizura. Viszont most növesztem a hajam, és minél hosszabb, annál kevésbé akarom levágatni :D

2013. márc. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!