Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is k. vás egy...

Szerintetek is k. vás egy fűző tetoválás lábon?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 23. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem k*rvás, hanem ocsmány. Taszító.
2013. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Comb hátulján szerintem jobban mutatna. Egyébként nincs vele semmi baj, azon kívül hogy sajnos nem egyedi, mert az utóbbi pár évben nagyon felkapott minta lett. De ha ez nem zavar, akkor hajrá. :)
2013. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszadóval. Ocsmány.
2013. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Matrózok nőinek voltak fűző és masni tetoválásaik, leginkább combnál

Ilyen vádlis formában még nem láttam de valóban nem szép, pedig én elég tág gondolkodású vagyok ékszerek és tetkók terén

20/F

2013. márc. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amúgy tetszene, de nem varratnék magamra olyan tetoválást, amit többségben ribancok tetováltatnak fel, és naponta kettőt csinálnak egy szalonban. Nekem a tetoválás a személyiségemet fejezi ki, csak saját, egyedi mintákat varratok. De aki birka, annak jó a fűző, meg a masni...
2013. márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom kvásnak, egyszerűen csak nem tetszik. Comb hátsó részén még talán elfogadhatóan is nézne ki, de nekem bármiféle vádli-tetoválás nemtetszős kategória.
2013. márc. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
más szinben szerintem jobban mutatna,viszont tényleg nagyon sok ember viseli.combon és bordán jobban mutatna. :)
2013. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!