Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lábfejen lévő tetoválás...

Lábfejen lévő tetoválás mennyire "kopik"?

Figyelt kérdés
Különféle véleményeket hallottam eddig róla... Voltak olyanok aki azt mondta hogy mivel tetoválás, természetes hogy nem kopik. De voltak olyanok akik szerint,mivel olyan helyen van, ahol állandó dörzsölésnek van kitéve, idővel kikophat. A lábfejemen belső oldalára szeretném amúgy. Szerintetek érdemes? Nem fog "kikopni"?

2013. márc. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Nekem is így van kivarva a lábfejem. Milyen motívum lesz rajta? :) Az enyémen ilyen van: [link]
2013. márc. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szép!!!!

Én a bokacsontom alá gondoltam szeretnék tetováltatni egy idézetet. A lábfejem belső oldalára.

Valami ilyesmi lenne:

[link]

2013. márc. 23. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsabban fog halványodni mint máshol, de nem fog foltosra kopni, ha ettől félsz. Pár évente át kell majd üttetni, főleg ha színes.
2013. márc. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, most néztem meg a képet, ez előfordulhat hogy kikopik mert nagyon közel van a talphoz. Ha a lábfejedre csináltatod, akkor tartósabb lesz, de ide én nem ajánlom.
2013. márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!