Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti borotváljátok a felsőtestet...

Ti borotváljátok a felsőtesteteket srácok? Most ez a trendi a 20-as korosztályban?

Figyelt kérdés

Én őserdő vagyok, eddig kétszer nyírtam le teljesen, mindkét alkalommal nyár volt, azóta még sokkal szőrösebb lettem.

Félek ez csak még rosszabb lesz, ha aztán hagyom újra megnőni, ugyan akkor meg valahol zavar is, mert szerintem elkezdtük abba az irányba haladni, hogy egy fiatal férfi ne legyen szőrös


2013. márc. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd szőrösen! Egy férfi úgy az igazi. 22/N
2013. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kell leszedni a szőrt ha az téged zavar... de akkor meg gyantázzad inkább. Ne borotváld mert attól ronda lesz meg hamar kinő.
2013. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én borotválom,de nem azért mert trendi,hanem mert engem zavar,mivel nagyon sok szőröm van.

Nekem az a tapasztalatom,hogy ha egyszer elkezdtem a szőrtelenítést,akkor utána már mindig kell,mert annyival jobb érzés szőrtelennek lenni.Ha egy kicsit visszanövesztem pihentetés céljából,már szinte szenvedek attól,hogy szőrös.Az viszont igaz,legalább is nálam,hogy egyre szőrösebb,illetve gyorsabban nő,tehát gyakran kell borotválnom.

2013. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem semmiképpen ne borotváljátok. nekem tök normális ha egy pasi szőrös. és én a helyetekben örülnék ha férfiként nem kéne megtapasztalnom a szőrtelenítés fáradságos munkáját, hülyeség volt belekezdenie a pasiknak is.

ha persze nagyon sok szőröd van és zavar, akkor szedd le, azzal sincs baj csak nem jó móka. de gyantával, hogy ne erősödjön meg. a borotvától nehéz lesz megszabadulni, de érdemes megpróbálni. nem lehet jó érzés az sem amikor elkezdenek kibújni a kis sörték, akkor már jobb szerintem a szőr.


18/L

2013. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!