Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Természetes szépség tippeket...

Természetes szépség tippeket tudtok adni?

Figyelt kérdés

1.bajusz szőrtelenítés


2.szép,üde arc bőr


3.régi,aknés hegek eltávolítása


4.szem alatti táskák,sötét karikák


5. gyakran zsírosodó haj


Köszönöm! :)



2013. márc. 11. 00:24
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

1. gyanta

2. Ne sminkelj, ne használj emmilyen színezett krémet

3. -

4. Masszírozgasd minden reggel, esetleg korrektor

5. Ritkábban moss hajat (heti max. 2 alkalom) egy idő után nem fog olyan gyorsan zsírosodni.


Szívesen! :)

2013. márc. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

1. kozmetikus profi tanácsa

2. ne dohányozz, ne igyál, ne éjszakázz + kozmetikus

3. kozmetikus?

4. ne éjszakázz, korrektor, esetleg kozmetikus

5. sampon (cseréld le ha nem hat), fodrász

2013. márc. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

2 és 3 nagyjából leírta

a szemed alatt legvékonyabb a bőröd, ha már vannak sötét karikák az baj, ehhez hozzátartozik gyárilag mit kaptál, utána mennyit éjszakázol, nem alszol eleget, de azt igazából nem fogod tudni eltüntetni

hajad kevesebbet kell mosni, ki kell egyszer próbálni és eljutni a heti 1x hajmosáshoz, a hajnak is kéne regenerálódni N

2013. márc. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Jé létezik még olyan csaj aki a természetes szépségével akar hódítani?
2013. márc. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


Bár én inkább természets praktikákra gondotam. :)


Utolsó:Jé,igen létezik. :) Nem csípem a mű dolgokat...

2013. márc. 11. 00:49
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

5., igen, én is a természetesség híve vagyok (persze nem 100%-ig, mert borotválkozni szoktam)

2. voltam

2013. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

1. Ehhez nem igazán értek, mert nekem nincs szükségem rá. Szerintem itt érdemes a bevált dolgokkal próbálkozni, az a leghatékonyabb. Szerintem ha gyantázod/gyantáztatod attól még nem leszel mű. Úgy hallottam manapság már vannak természetesebb alapanyagokból készült, kevésbé fájdalmas gyanták.


2. Fontos minden reggel és este tisztítani az arcbőrt arclemosóval (lehet kapni természetes, színezék- és tartósítószermentes termékeket). A kézmosásra szánt szappanok hosszú távon károsak (úgyis belém fognak kötni, de nem érdekel én ugyanis utána néztem és főosztályvezető bőrgyógyásszal konzultáltam). Arcradírt nem szabad minden nap használni, akkor sem ha az van ráírva, hogy lehet. Továbbá a szemcsések csak karcolják a bőrt, jobb olyat választani, amelyik valamilyen sav segítségével, kémiai úton hámlaszt.

Fontos a megfelelő táplálkozás (sok zöldség, gyümölcs), elegendő alvás, sok folyadék (tea, ásványvíz, gyümölcslé), alkohol drogok cigi elhagyása stb.

Használj hidratáló arckrémet, attól lesz szép, ragyogó és egészséges a bőr. Gyógyszertárban is lehet kikevertetni, nem raknak bele mindenféle káros anyagot.


4. A szem alatti táskákra jó lehet az óvatos masszázs (amikor bekrémezed a bőrt) és a pihenés. A karikákra is krém+alvás, illetve ellenőrizni, nincs-e probléma a veséddel. Ha genetikai, akkor semmi sem fogja eltüntetni, korrektort kell használnod. Állítólag jó rá a hideg kanál, vagy uborka, de az csak ideiglenes megoldás.


5. A legnagyobb h.lyeség mindenkinek azt tanácsolgatni látatlanban, hogy ne mosson hajat x ideig! Kérdező, m,ennyi idős vagy? Fiataloknál természetes, hogy gyorsan zsírosodik a haj, száraz sampont vagy hintőport érdemes használni hajmosások között. Heti 2-3 hajmosás megfelelő samponnal ilyen esetben nem káros.

Ha még fiatal vagy normális a zsírosodás, felesleges hetekig zsíros hajjal mászkálni. Sok embert ismerek, akik nyáron hónapokig nem mostak hajat, mégsem állt nekik vissza. Ez olyan butaság, mint, hogy a szőr erősödik a borotválástól, ami lehetetlen! Ennek teljesen más oka van. Csak alapvető biológiai ismeret és logikus gondolkodás lenne szükséges hozzá, hogy ezt valaki belássa.

Ha pedig tényleg nagyon zsírosodik a hajad, akkor el kell menni bőrgyógyászhoz és kivizsgálásra van szükség.


Azt hiszem a hármast kihagytam...

Hegekre használj pl. neogranormon kenőcsöt, de ha súlyos a helyzet ide is arckezelés és/vagy bőrgyógyász kell, akkor a recept nélkül kapható dolgok nem fognak sokat segíteni.

2013. ápr. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Senki nem mondta, hogy hetekig ne mosson hajat a kérdező és akkor nem fog olyan gyorsan zsírosodni a haja. Nagy hülyék azok az ismerőeid, akik nem mosták meg annyi ideig.

Kérdező, heti 2x moss hajat, pl. hétfőn és szombaton. 1000%, hogy be fog állni normálisra. Minél gyakrabban mosod, annál gyorsabban lesz megint zsíros. Ez tény.

És ne tapogasd állandóan a hajad, mert az is rádob a zsírosodásra.

Mondom ezt úgy, hogy nekem is gyorsan zsírosodó típusú a hajam. Sosem használtam ez ellen száraz sampont, meg ilyen hülyeségeket. Tizenéves koromban átetem ezen a heti 2x-i hajmosáson. Kellemetlen volt egy kis ideig zsíros hajjal utcára menni, de aztán nem zsírosodott olyan gyorsan, manapság pedig már, 25 évesen sokszor elég a heti 1 hajmosás is.

2013. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)Am 22 éves vagyok és nem kamasz tehát a zsírosodás nem lehet emiatt...
2013. ápr. 10. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!