Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mennyire nézitek meg a...

Lányok mennyire nézitek meg a férfiak fenekét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 00:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem szoktam. Engem az arca jobban érdekel :D
2013. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Semennyire, nekem nem téma. Inkább a haját és a kezét nézem meg, meg az orrát. Nekem ezek tudnak leginkább vonzóak lenni.
2013. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
És milyen egy szexi orr? :D
2013. márc. 10. 13:29
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyonis!

Az első 5 dologban van, amit megnézek egy pasin.

2015. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, akkor előnyös ha kicsit feszül a farmer a pasi fenekén? :)
2015. jún. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképp.

De jól nézzétek meg a tükörben milyen nadrágot vesztek, van az ismerőseim között egy pasi, akinek iszonyat jól áll egy bizonyos nadrág, olyan szép kerek feneke van benne, de most megláttam egy új farmernadrágban és totál más formát öltött a feneke :) olyan fura, kicsi, lapos benne neki. Hát kiábrándító, mit mondjak :)

Nekünk, csajoknak is máshogy áll minden nadrág, meg kell találni, amiben jól néz ki a fenék! :)

2015. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez tök jó, mert én sztreccses skinny csőfarmerokat hordok, ami fenéken is teljesen feszülős, ugyanúgy mint a csajoknál. :) Nem is gondoltam, hogy ez ennyire bejön nektek. :)
2015. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nyilván megnézem előbb nadrágban, hogy tudjam kb. mit fogok magamhoz húzni szex közben ;)

mitől lennénk mások, mint a pasik? ;)

2015. jún. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!