Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mennyire nézitek meg a...

Lányok mennyire nézitek meg a férfiak fenekét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 00:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%

Nem szoktam megnézni, a legtöbb pasinál nincs rajta különösebb nézni való.

Engem a formája nem hoz lázba, még ha meztelen férfi fenékről van szó, akkor sem. Sokkal jobban szeretem a szép felsőtestet.


De van egy nagyon aranyos, jóképű kollégám, aki olyan cukin jár, mozog, hogy közben himbálja picit a hátsóját. Na, azt meg szoktam nézni. De csak mert annyira egyedi, ahogy mozog, billeg, és illik is a személyiségéhez ez a járásmód. Lehet, hogy meleg, ezt nem tudom. De nagyon bírom. Ő amúgy olyan nacikat hord, amik valamennyire fenékre simulóak.


Ez jobban mutatna szerintem minden pasin. De legtöbben trottyos gatyát hordanak, tehát még azok a nők sem látnak semmit a testrészből, akiknek bejönne.

2013. márc. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megnézem. De mostanában nagyon furcsa nadrágok vannak, és kifejezetten ronda benne a fenék. Mintha betrottyantottak volna. Úgyhogy néha azon kapom magamat, hogy bámulom a nadrágot, hogy milyen hülyén néz ki, és közben azt hihetik, hogy a fenekét bámulom. Aztán persze tényleg, de pont nem azért.
2013. márc. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én sajnos/nem sajnos elég fenékfétises vagyok. Szóval eléggé megszoktam nézni :D
2013. márc. 9. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

En is meg szoktam nezni, bar annyira nem fontos.

Van egy fiu baratom, aki vizilabdazik, es nagyon jo feneke van! Azota jottem ra, hogy a fiuknak is lehet fenekuk, azota nezem oket:)

2013. márc. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
En nezem meg szandekosan hpgy milyen a segge csak ha olyan helyzetbe kerolok .De azert fontos hogy ne legyen lapos. En az arcat szoktam megnezni.
2013. márc. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
abszolúte nem érdekel első látásból egy férfi feneke...max a utolsók közt van amit megnéznék rajtuk
2013. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Megnézem. Persze nem minden ismeretlen ember fenekét, de aki külsőre pl bejön, előbb-utóbb úgyis lecsekkolom a hátsóját.
2013. márc. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Megszoktam nézni de nem hoz lázba. Csak odapillantok mint bármelyik másik testrészére,de valóban nincs a férfi fenekeken nagyon mit nézni.
2013. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézem, de a 2. válaszolóval kell, hogy egyet értsek... van hogy már én is a nadrágon szörnyűlködöm és nem is a fenekét nézem, pedig annak tűnhet. A másik merg mikor lehúzzák a fenekük közepéig a nadrágot és kint van az alsógatyes, na az aztán nagyon ízléstelen, arra nem azt mondom, hogy hű de jó feneke van, hanem hogy jaj ne már, nagyon gáz!
2013. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy megnézem, pláne, ha nem olyan telerottyantós nadrág van rajta és ha ki van dolgozva, kis kemény harapnivaló. :D
2013. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!