Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok 55kg-mal...

Túlsúlyos vagyok 55kg-mal 169-170 centimhez?

Figyelt kérdés
Csak mert a hasam nem olyan szép lapos mint sokaknak, hanem "kiáll". Olyan mintha most ettem volna, de mindig ilyen a hízókúra óta. Akkor 47kg voltam ugyanekkora magassággal de úgy nem éreztem jól magam úgyhogy hízókúráva kezdtem és ez lett a vége. 14L

2013. márc. 7. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tulsulyos.. enis 55KG vagyok 170cm... 16/L
2013. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 47 kiló voltál, akkor voltál nagyon sovány! Most tökéletes alakod van! :)
2013. márc. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2013. márc. 7. 16:17
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább csak önbizalom hiányos, illetve média/társadalom által behülyített.
2013. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok behülyített! Nem befolyásolnak azok a jóformán anorexiás lányok akiket megvett a média és a saját képére formálta õket. Nem sírok, ha meglátok egy sovány lányt mert nem vagyok irigy rá. Harmóniában vagyok ömagammal úgyhogy senki és semmi nem tud befolyásolni. Nem is azért jöttem ide, hogy növeljen az önbizalmam, mert van. Nem fogok itt depizni és sajnáltatni magam mert az nem én vagyok, de amíg nem ismersz addig ne döntsd el mennyire vagyok befolyásolt/befolyásolható a környezetem által, mert egyáltalán nem!
2013. márc. 7. 16:59
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Modellként mondom neled hogy én 162centihez vagyok 55kiló:)A pocakod azért állhat ki mert lehet kicsit össze vagy "plöttyedve".Erre vannak jó kis hasizom gyakorlatok!:)A másik pedig h ne nagyon egyél puffasztó ételeket pl hüvelyeseket vagy karfiolt,karalábét stb. és a szénsavas italok is puffasztanak!:)igazából ennyit tudsz tenni ha ez zavar téged,de hidd el a fiúk jobban szeretik ha egy lánynak van egy kis pocakja(picit kidudorodik),úghogy gyakorlatokat sem kell túlzásba vinni szerintem.Remélem hasznos a válasz!
2013. márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! :) Ment a zöld kéz!

A szénsavas italokkal nemblesz gond mert csak csapvizet iszom citrommal. Karfiolt meg karalábét nem nagyon eszem inkább brokkolit, spenótot. Mondjuk szerintem nálam a mértékkel van baj. Elvileg sokszor kéne kevesdt enni egy nap. Na..hát én sokszor eszem sokat. Például ma szó szerint fél kiló lasagne-t ettem ebédre. Megettem a fél tepsit..vagy inkább az egészet. Plusz rengeteg édességet eszem, fõként csokit. Az egyetlen amit talán jól csinâlok hogy egyáltalán nem eszek csipszet. Nem szeretem..

2013. márc. 7. 20:28
 8/13 anonim ***** válasza:
nem.
2013. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6.vagyok

Igen,igen ez így azért nem a legjobb,de fiatal vagy,ha ezt kívánja a szervezeted akkor inkább egyél minthogy hiányt szenvedj,viszont az édességgel vigyázni kell mert a cukor "ártalmas" nagy mennyiségben.Egyél szölöcukrot vagy ánizscukrot ha szereted(medvecukor).Lehet enni de nem szabad túlzásba vinni.Helyes testedzés!:)

2013. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

174,5cm 60kg....kort inkább nem írok:D

Szerintem neked ez így pont jó bár én lennék 55.Sokan jobban szeretik a pici pocakot.:) Ha ki vagy békülve magaddal, sz@rd le mások véleményét...sokan csak irigységből mondanak bàntó dolgokat.

2013. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!