Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem engedi anyu azt...

Miért nem engedi anyu azt hogy kilövessem a fülemet fiú létemre?

Figyelt kérdés

Ma már nagyon sok fiúnak lövetve van a füle, és az anyjuk megengedte. Én meg jöttem azzal, h anyúúúú kilövethetem a fülemet? Erre ő: Nem, nagyon szépen megkérlek, hogy ne, a fiú maradjon fiú! (Ezzel lehet, h ti is egyet értetek, de nem érdekel.) Minél idősebbek válasza érdekelne, h ők megengednék e a fiúknak, h kilövesse a fülét.

Lehet, sőt biztos hogy rossz a kategória, de nem tudtam hova soroljam. :)

15/F


2013. márc. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Buz.is... Miért szeretnéd egyáltalán? Szerintem kifejezetten undorító ha fültágítónak akarod. Akinek olyan a stílusa, öltözködése, hogy valamennyire megy hozzá annak még eltűrhető, de fiatal vagy még, lehet pár éven belül megbánnád. Annyira felesleges ez... Nem férfias. Nem engedném meg, aztán 18 éves kora után lehet, akkorra már rendelkezik az ember egy kialakult személyiséggel. Most azért neked ne legyen, mert a többinek is van, ne légy majom!


21/N

2013. márc. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

kine lövesd!!.. max ha ilyen cigány páva keverék vagy mert azoknak szokott lenni.. és visszataszító pedig nekem fiúba nagyon bejönnek a piercinges, fültágítós srácok.. de a fülbevaló..az undorító télleg:/

16/L

2013. márc. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nem szép, ha egy fiúnak fülbevalója van. Az egy női ékszer. Én se engedném meg a fiamnak.

27n

2013. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak férfi fülbevalók, nyilván nem nőit szeretne a kérdező sem, márpedig azzal semmi gond nincsen. Hol éltek ti hogy nektek ez olyan nagy dolog? B*zis senki nem lesz egy fülbevalótól, a legtöbb srácon akin láttam jól is állt, vagány tőle, egyedibb, stílusosabb... persze leszámítva ugye a köves csillogós női fülbevalósakat... mert van olyan... az tényleg gáz. De egy sima ezüst karika vagy fekete fülbevalóval semmi gond nincs.

28L

2013. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert anyukád úgy gondolja, mint a válaszolók többsége, biztos konzervatív kicsit. Pedig, valaki nem egy fülbevalótól lesz meleg, csak úgy mondom, hátha van, aki nem tudja. Ha nagyon szeretnéd, várj még pár évet, akkor már anyukád nem nagyon szólhat bele, most még gyerek vagy, de 1-2 év múlva szerintem nyugodtan csinálhatod önállóan, az engedélye nélkül.

21L

2013. márc. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem engedném, szerintem bu zis. A köves, karikás főleg... Pici fültágító esetleg 1 fülbe..., de fülbevaló 2 fülbe (számomra 1-be is) undorító. Akkor már inkább piercing szájba vagy szemöldökbe...

28/l

2013. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!