Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kezelni a nagy...

Hogyan lehet kezelni a nagy önbizalomhiányom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hosszú sötétbarna hajú, sötétbarna szemű, kicsit sportosabb testalkatú 18 éves lány vagyok, és önbizalomhiányom miatt a barátommal is vannak vitáink.Hogyan lehet ezt kezelni és mitől alakult ez ki bennem? Köszönöm, előre is a normális válaszokat.
2013. márc. 3. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám, komolyan. Nekem azért lettek komplexusaim, mert láttam, hogy előttem kik tetszettek neki. Lényeg, hogy egyik se volt olyan mint én, mind vékony, szó szerint sovány volt, barna bőrű/sötét hajú (nekem fehér a bőröm, utálom), vagy éppen vörös hajú, fehér bőrű (sose állna jól semmilyen hajszín kb a barnán kívül nekem, mindig is irigyeltem a vöröseket). Szóval szépen megmagyaráztam magamnak, hogy nem is értem, mi a sz.rt eszik akkor most ő rajtam. Én úgy kezdtem el kezelni, hogy elkezdtem fogyni, és mások képeit nézegetni, hogy felépítsem a saját stílusomat és ne másokra akarjak hasonlítani, mármint, ne a régebbi csajokra. Hát, nehéz...
2013. márc. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!